مدیران کشور قدر جوانان را به بهترین نحو ممکن بدانند
28 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب : مدافعان حرم و رزمندگان ما در سوریه و عراق خوب تشخیص داده و با بصیرت والایشان راه را پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ آیت الله محسن قمی، معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب در مراسم سالگرد سردار شهید مدافع حرم اسماعیل حیدری که در آستان امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: می خواهند با تخریب اماکن مذهبی اهل بیت(ع) یاد این بزرگواران را از میان مردم برده و مسیرشان را کور کنند.

وی تصریح کرد: مدافعان حرم و رزمندگان ما در سوریه و عراق خوب تشخیص داده و با بصیرت والایشان راه را پیدا کردند.

آیت الله قمی ادامه داد: رزمندگان ما با مقاومت ارزشمند خود نشان دادند ایستاده هستیم که شهدای مدافع حرم همان مسیر حماسه سازان عاسورا را ادامه دادند.

معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب افزود: امروز مسأله ولایت مداری و تبعیت از رهبری از مرز ایران گذشته و در جهان اسلام ترویج پیدا کرد و ولایت دارد پرتو خود را نشان می دهد.

وی بیان داشت: پیام شهدا مرزها را درنوردید و در جهان پیچیده شد که همه پیروزی ها به سبب تبعیت از ولایت است که ضرورت دارد از آن پیروی داشته باشیم.

آیت الله قمی اظهارداشت: ما همانند افرادی هستیم در کنار چشمه ایستاده و قدر آن را به درستی نمی دانیم که نیاز است در مسیر ولایت گام برداریم.

معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب تصریح کرد: روحیه شهادت طلبی مردم ایران گسترده و ترویج پیدا کرد و اگر می خواهیم خط رسالت، انقلاب و راه شهدا ادامه پیدا کند باید ولایت پذیری خود را قوی کنیم.

وی افزود: ولایت پذیری شهدا را به میدان نبرد برده است و دشمن می خواهد همین فرهنگ را لطمه بزند که باید مراقب باشیم و بدانیم شهدا اجر بسیاری نزد خداوند متعال دارند

آیت الله قمی با بیان این که آمریکا در مبارزه با تروریسم دروغ می گوید و در نابودی داعش نقشی ندارد، گفت: آمریکا توجیهی برای حضورش در غرب آسیا ندارد و پیروزی بر داعش به سبب وجود نیروهای منطقه است.

وی ادامه داد: امروز ارتش بین المللی در منطقه به وجود آمد که زیبایی های بسیاری خلق کرده و لرزه بر اندام آمریکا و صهیونیست می اندازد.

آیت الله قمی با اشاره به این که آمریکایی ها تلاش می کردند با جنگ های نیابتی نگذارند گفتمان انقلاب پیش رود اما الان دخالت مستقیم دارد و آخرین ترکش آنها که همان حضور نظامی است به نتیجه نرسید، گفت: اسراییل احساس می کند خط مقدم جبهه او تنها حزب الله لبنان نیست و وحشت دارد.

معاون امور بین الملل دفتر رهبر انقلاب خاطرنشان کرد: مدیران کشور قدر جوانان را بدانند که انقلاب ما به سبب آنکه به جوانان اهمیت داد توانست پیام خود را منتفل کند و توجه به جوانان ضرورت امروز کشور است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0