راه اندازی واحدهای تولیدی در منطقه با هدف ایجاد اشتغال
28 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار لاریجان : اگر مورد حمایت مسئولین قرار بگیریم تا پایان شهریور شاهد اشتغال بیش از 100نفر دیگر بطور مستقیم و 300نفر غیر مستقیم خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، رضا مقدم، بخشدار لاریجان در یادواره شهدای منطقه نوا از توابع بخش لاریجان آمل ضمن خیر مقدم به افراد شرکت کننده در یادواره شهدا و دکتر یوسفیان نماینده مردم شریف شهرستان آمل و لاریجان (سخنران مراسم) و تقدیر از برگزار کنندگان یادواره شهدا،اعلام کرد: امنیت پایدار موجود در کشور حاصل خون شهدا دفاع مقدس و شهدا مدافعین حرم است.

 بخشدار لاریجان در ادامه افزود: خون شهدا و آرمان های امام راحل و رهنمودهای خردمندانه امام خامنه ای خط قرمز نظام است.

بخشدار لاریجان در ادامه با بیان اینکه در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال هستیم، حمایت از واحدهای تولیدی در سر لوحه کار ما قرار دارد و تاکنون با راه اندازی چند واحد تولیدی برای بیش از 25 نفر اشتغال مستقیم ایجاد گردید.

وی تصریح کرد: اگر مورد حمایت مسئولین قرار بگیریم تا پایان شهریور شاهد اشتغال بیش از 100نفر دیگر بطور مستقیم و 300نفر غیر مستقیم خواهیم بود.

بخشدار لاریجان اعلام نمود جهت لوله گذاری گاز، ایستگاه و انشعاب در روستای نوا بیش از دوازده میلیارد ریال هزینه برداشت.

وی ضمن تقدیر از دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل  در مجلس شورای اسلامی در خصوص عمران و آبادی شهرستان آمل و لاریجان، از ایشان در خواست نمود نسبت به حل مشکل پل ورودی روستا نوا که کار نقشه برداری ،امور مشاورین و برآورد هزینه آن انجام شده،که چند روستا دیگر نیز از آن استفاده می کنند راه حلی پیدا کنند و دستورات لازم را در این خصوص صادر کنند تا مشکل اهالی مرتفع گردد.

رضا مقدم در پایان اعلام نمود: بخشدار و همه مسئولین بخش سرباز مردم شریف و شهید پرور لاریجان میباشند و آبروئی هم که مسئولین دارند به حرمت خون شهدا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0