تخصیص اعتبار قطره چکانی برای طرح های نیمه تمام عمرانی
25 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس ،گفت:اعتبارات طرح های نیمه تمام عمرانی به صورت قطره چکانی اختصاص داده می شود و این امر باعث شده که مردم همچنان منتظر به نتیجه رسیدن این طرح ها باشند.

کمال آنلاین: عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو باخبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درخصوص وضعیت طرح های نیمه تمام عمرانی در حوزه انتخابیه آمل و اقدامات صورت گرفته برای تکمیل آنها، بیان داشت: بسیاری از طرح های نیمه تمام عمرانی آمل با استفاده از سایر منابع به سرانجام رسیده و نزدیک به بهره برداری و افتتاح می باشد.

وی با بیان اینکه متاسانه بسیاری از پروژه های نیمه تمام عمرانی در استان ها به دلیل نبود بودجه مناسب با مشکلاتی روبرو هستند و سال ها است که بلاتکلیف باقی مانده اند،اظهارداشت:مطمئنا باید دولت و مسئولان مربوطه نسبت به تعیین تکلیف و نهایی شدن وضعیت طرح های نیمه تمام اقدام لازم را انجام دهند؛چراکه ادامه این روند اصلا مناسب نیست.

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه متاسفانه اعتبارات طرح های نیمه تمام عمرانی به صورت قطره چکانی اختصاص داده می شود،گفت:کمبود بودجه برای تامین مالی طرح های عمرانی باعث شده که مردم همچنان منتظر به نتیجه رسیدن این طرح ها و شاهد طولانی شدن این روند باشند.

وی با بیان اینکه بخش خصوصی نیز به دلیل مشکلات مالی نتوانست وارد این میدان شود و طرح های عمرانی به صورت نیمه تمام در شهرها باقی مانده است،تصریح کرد:تلاش های برای تامین منابع و بودجه لازم پروژه های نیمه تمام عمرانی صورت گرفته و امیدواریم که هرچه سریع تر این طرح ها تعیین تکلیف شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با کمک سایر منابع اقدامات خوبی برای تکمیل و بهره برداری از طرح های نیمه تمام عمرانی آمل صورت گرفته است و برخی از آنها در مرحله بهره برداری و افتتاح قرار دارند،‌ افزود: از جمله طرح های نیمه تمام عمرانی که طی این سالها به نتیجه رسید؛جاده و سد هراز بود که به مراحل پایانی نزدیک شده و آماده بهره برداری می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0