مدیرعامل بنیاد کودک آمل خبرداد :
23 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
کمک یک میلیارد تومانی نیکوکاران وحامیان مالی به کودکان ودانش آموزان نیازمند +عکس

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری کمال انلاین ؛ افسانه اسدپور مسئول شعبه بنیاد کودک مازندران به همراه اعضای هیات مدیره بنیاد کودک آمل در جمع خبرنگاران گفت : شمار کودکان مستعد ودانش آموزان مستعدی که از خدمات متنوع این بنیاد که در شهرستان آمل مستقر است، بهره مند می شوند، اکنون به بیش از 450 نفر افزایش یافته است.

وی افزود :  این تعداد از سوی حدود 500 کفیل داخل و خارج از کشور به عنوان حامیان مالی در قالب کمک پرداخت مستمری ماهیانه و هزینه های تحصیلی به صورت ماهیانه بهره مند می شوند.

مسئول شعبه بنیاد کودک مازندران ادامه داد: به هرکودک به طور میانگین ماهانه بیش از 150 تا 300 هزارتومان مستمری با توجه به نوع نیاز تحصیلی شان پرداخت می شود.

مدیرعامل بنیاد کودک آمل ادامه داد، این بنیاد همواره به این می‌اندیشد که هیچ دانش‌آموز با استعدادی نباید به دلیل مشکلات اقتصادی از تحصیل و تلاش باز بماند.

اسدپور اضافه کرد، نمایندگی بنیادکودک مازندران، از بهمن سال 86 در شهرستان آمل شروع به فعالیت کرده ودراین مدت با همراهی همیاران ونیکوکاران این شهرستان می‌کوشد که از تحصیل دانش‌آموزان بورسیه این شهر، حمایت کند.

وی، به کمک بیش از یک میلیارد تومانی نیکوکاران وحامیان مالی در یک سال گذشته به کودکان ودانش آموزان نیازمند وبی سرپرست این بنیاد دریک سال گذشته خبر داد وگفت، افراد زیرپوشش در بنیاد کودک آمل از کودکان و نوجوانان بد سرپرست و بی سرپرست و دارای معلولیت های جسمی هستند، وانتظار هست که همه خیرین و افراد نوع دوست در این حرکت خدا پسندانه یاری گر بنیاد کودک باشند.

وی اضافه کرد: در طول سال از سوی بنیاد کودک آمل به خانواده های این دانش آموزان مستعد، کمک هزینه وسایل زندگی و نیز سبدهای کالایی و سفرهای اردویی انجام می شود.

مسئول بنیاد کودک مازندران شعبه آمل ادامه داد: با حمایت خوب شهروندان آملی و همراهی اعضای هیات امنای این بنیاد و نیز خیرین، قدم های بسیار خوبی برای حمایت از دانش آموزان مستعد زیرپوشش این بنیاد برداشته شده و خوشبختانه هر نیازی ودرخواستی که از سوی بنیاد شده بود با پشتیبانی وحمایت خوب اعضای هیات مدیره این بنیاد که از بهترین های این شهر هستند، تامین می شود.

حاج مصطفی فیروزی عضو هیات امنای بنیاد کودک آمل دراین نشست با بیان اینکه تشکلها و انجمن های خیریه و حمایتی زیادی دراین شهرستان با اهداف ورویکردهای متفاوتی فعالیت دارند، گفت، درسالهای اخیر با حمایت خوبی که از سوی بنیاد به کودکان ودانش آموزان زیرپوشش شده بود، باعث ارتقای سطح تحصیلی و معیشتی آنها نیز شده بود.

وی افزود: بنیاد کودک آمل امروز بنا بر ادعای موجود یکی ازنهادهای خیریه وحمایتی موفق ومتعهد در شهرستان آمل هست که بدون هیچ گونه وابستگی سیاسی وجناحی در راستای میل به کمک به دانش آموزان نیازمند به تحصیل وفراهم نمودن نیازهای اولیه زندگی برای آنان فعالیت می کند.

دراین نشست صمیمی پیشنهاد شد که جلسات با خبرنگاران در هرفصلی برگزار و به جهت انعکاس اخبار ورویدادهای بنیاد کودک آمل کارگروه رسانه ای با حضور پیشکسوتان اصحاب رسانه تشکیل شود   .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0