نمایشگاه سنگ های جواهری قیمتی و معدنی کشور در دابودشت راه اندازی می شود
22 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
شهردار دابودشت : 10 پروژه عمرانی با مبلغ اعتباری 41 میلیارد ریال شروع کردیم که از این تعداد 7 پروژه به اتمام رسیده و 3 پروژه در دست اجرا می باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین : علی قاسمی شهردار دابودشت در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل که با حضور امام جمعه دابو و دشت سر، شهردارو اعضای شورای شهر دابودشت ، بخشداران، اعضای شورای اسلامی بخش و دیگر مهمانان در تالار ملل برگزار شد با اشاره به اینکه رسانه ها و روابط عمومی ها کارهای مشترکی را انجام می دهند گفت: متاسفانه هنوز نتوانستیم روابط خوب بین روابط عمومی دستگاههای اجرایی و رسانه را تعریف کنیم.

 وی افزود: شرط ماندگاری روابط عمومی و رسانه صداقت در کاراست و این کار باشد شاهد تعامل و ماندگاری فعالیت ها خواهیم بود که تقویت می شود.

شهردار دابودشت با اشاره به اینکه کارکرد رسانه، اطلاع رسانی، نقد، پیشنهاد، سرگرمی و دیگر امور می باشد عنوان داشت: اگر رسانه ای نتواند سرگرمی داشته باشد نمی تواند مخاطب را خوب جذب کند.

قاسمی با تاکید بر اینکه بسیاری از شرح وظایف رسانه و روابط عمومی دستگاهها بهم مرتبط می باشد اظهارداشت: روابط عمومی دستگاههای اجرایی برای پیشبرد اهداف و افکارعمومی نیاز به رسانه دارند.

 وی اشاره کرد: رسانه باید قدرت محور یا مردم محور باشد و ماهیت رسانه مردم محوری است و اگر رسانه ای می خواهد در کشور موفق شود باید رویکرد مردم محوری داشته باشد تا بتواند مطالبات مردم را مطرح کند.

قاسمی ادامه داد: اگر رسانه ای رویکرد قدرت محوری داشته باشد در ادامه مسیر به چالش بر می خورد و دچار مشکل و آسیب می شود و رسانه ای بسیار قدرتمند است که بتواند اثر بخشی داشته باشد تا به جایگاه رسانه پی ببریم.

وی همچنین به وجود شبکه های اجتماعی که همانند سونامی درحال گسترش می باشد اشاره کرد و بیان داشت: رسانه های اجتماعی یک رسانه مردمی است که فیلتری وجود ندارد و باید مدیریت شود.

 شهردار دابودشت با قدردانی از حمایت های شورای اسلامی شهر و امام جمعه دابودشت از برنامه های این شهرداری اظهارداشت: نزدیک به دوسال و نیم از شروع فعالیت اینجانب درسمت شهرداری دابودشت می گذرد که 10 پروژه عمرانی با مبلغ اعتباری 41 میلیارد ریال شروع کردیم و از این تعداد 7 پروژه به اتمام رسیده و 3 پروژه در دست اجرا می باشد.

 قاسمی اشاره کرد: اعتبارات شهرداری سالانه  2میلیارد و 400 میلیون تومان می باشد که ازاین مبلغ 600 میلیون تومان صرف پروژه های عمرانی می شود.

وی با اشاره به برنامه های آینده شهرداری از قبیل ادامه فعالیت عمرانی، توسعه فضای سبز، المان سازی و دیگر امور اشاره کرد و گفت: تا سال 1400 شهرداری دابودشت دارای برنامه می باشد که برای هرسال برنامه تعریف شده است.

 وی به راه اندازی کیوسک ایستگاه سیار بانک شهر در شهردابودشت اشاره کرد و بیان داشت: در راستای سیاست اشتغالزایی و با موافقت شورای شهر و جذب گردشگران و مسافران و برای ایجاد درآمد پایدار همراه با آموزش، بزودی نمایشگاه سنگ های جواهری و معدنی قیمتی کشور در دابودشت ایجاد می شود.

وی عنوان داشت: حمایت های ویژه نماینده مردم آمل درمجلس، امام جمعه دابو و دشت سر، فرماندار ویژه آمل را در این راستا طلب می کند که بتوانیم شهر دابودشت را به استان و کشور معرفی کنیم.

شهردار دابودشت همچنین از ساخت مدرسه توسط بنیاد برکت در شهر دابودشت خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0