آبرویی که مسئولین دارند به برکت خون شهدا است / عزم ویژه برای توسعه بخش لاریجان
22 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار لاریجان : انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی باید یکی از اصلی ترین و مهمترین وظایف مسئولین و برگزار کنندگان مراسم یادواره شهدا باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رضا مقدم بخشدار لاریجان یادواره شهدای منطقه دلارستاق لاریجان در امامزاده جوانمرد حمزه (ع) روستای کهرود ضمن خیر مقدم به سردار میرشکار(سخنران مراسم) و حضار شرکت کننده در مراسم و تقدیر از برگزار کنندگان یادواره شهدا، سخنان خود را با فرمایشات مقام معظم رهبری شروع نمود که زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و به راستی خانواده محترم و معزز شهدا چشم و چراغ ملت هستند.

وی در ادامه اعلام نمود: امنیت پایدار که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد به برکت خون شهدا دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم است.

بخشدار لاریجان با تاکید بر اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی باید یکی از اصلی ترین و مهمترین وظایف مسئولین و برگزار کنندگان مراسم  یادواره شهدا باشد.

بخشدار لاریجان در ادامه افزود: بخشدار و همه روسای ادارات بخش لاریجان سرباز مردم شریف و شهید پرور بخش میباشند و درب اتاق بخشدار به روی همه باز است ، اگر پدر و مادر شهید و یا جانبازان محترم بخش در صورتی که مشکلی داشته باشند و قادر به حضور در بخشداری یا اداره ای نباشند، و پیامی هم در این خصوص به بخشدار برسد، شخصا به خدمت این عزیزان خواهم رفت تا مشکلاتشان را حل کنم.

رضا مقدم در ادامه افزود: در راستای توسعه بخش لاریجان با پیگیری ویژه جناب آقای دکتر یوسفیان نماینده ارزشمند و گرانقدر شهرستان  آمل و لاریجان،شاهد توسعه و پیشرفت لاریجان خواهیم بود و نهضت آسفالت در لاریجان شروع شد و همچنین سعی میکنیم قسمتهایی از جاده نمارستاق  و دلارستاق و بهرستاق را که نیاز به روکش آسفالت و گارد ریل حفاظتی و همچنین خط ترافیک دارد را انجام دهیم.

 بخشدار لاریجان همچنین اعلام نمود: یکی دیگر از مسایل مهم برای ما پیگیری آب شرب بهداشتی روستاهای بخش است که این موضوع با هماهنگی ادارات امور آب روستایی و شهری و اداره بهداشت و درمان مرتبا رصد میشود ، در مورد کمبود برق در روستا هم اگر در جایی کمبود برق هم داشته باشیم بلا فاصله مشکلات را مرتفع میکنیم.

بخشدار لاریجان در ادامه سخنانش گفت: یکی دیگر از سیاستهای مسئولین بخش در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، در راستای سیاست دولت کریمه مبنی بر رشد و شکوفایی اقتصادی و ایجاد اشتغال،حمایت  از تولید و ایجاد اشتغالزائی میباشد که در این خصوص علیرغم بعضی مشکلات وکمبودها تا حدودی موفق بودیم و برای جمعی اشتغال مستقیم ایجاد گردید.

وی در پایان گفت: آبرویی هم که مسئولین دارند به برکت خون شهدا است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0