مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آمل در دابودشت برگزار شد +عکس
22 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر ؛ متاسفانه جایگاه رسانه در میان مدیران تبیین نشده است و مدیران می توانند با برقراری ارتباط درست با رسانه ها مطالبه گر مطالبات مردم باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام والمسلمین مهدی تقی زاده آملی، امام جمعه دابو و دشت سر در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل که به همت امام جمعه دابو و دشت سر، شورای اسلامی شهر و شهرداری دابودشت در تالار ملل برگزار شد با انتقاد از مدیرانی که نمی توانند با اصحاب رسانه خوب ارتباط برقرار کنند، گفت: متاسفانه جایگاه رسانه در میان مدیران تبیین نشده است و مدیران می توانند با برقراری ارتباط درست با رسانه ها مطالبه گر مطالبات مردم باشند.

وی با بیان اینکه برای پیشبرد اهدافمان خبرنگاران می توانند اثربخشی شایسته ای داشته باشند، تصریح کرد: مدیران نسبت به انتقادات سعه صدر داشته باشند و خبرنگاری که قلم می زند به سلامت خبر ایمان داشته باشد و بعد قلم بزند.

حجت الاسلام تقی زاده آملی اظهارداشت: خبرنگاران واقعیت ها را بیان کنند تا خدایی ناکرده دشمن از قلمتان سوء استفاده نکند و سبب شود تا در جامعه تشویش اذهان عمومی صورت گیرد.

امام جمعه دابو و دشت سر ادامه داد: فعالیت خبرنگاران در مسیر امیدبخشی آحاد جامعه باشد که این امر سبب می شود تا امید در دل های مردم زنده شود.

وی با بیان اینکه دو بخش دابو و دشت سر با داشتن 125 روستا در نگاه خوب دیده نشده است، بیان داشت: اگر این دو بخش جزو شهرستان آمل هستند انتظار این است که توجه بیشتری صورت گیرد.

 حجت الاسلام تقی زاده آملی با اشاره به اینکه از خبرنگاران درخواست داریم تا مشکلات این دو بخش را انعکاس دهند، گفت: قلم و قدم شما کمک شایانی برای ایجاد زیرساختار می کند و همه باید کمک کنیم تا با استفاده از ظرفیت ها مشکلات را حل کنیم و امید داریم تا در این بخش بزودی شاهد راه اندازی اتاق خبرنگاران باشیم.

 وی با بیان اینکه جشنواره برنج امسال با قوت و به نحوی شایسته انجام می شود، گفت: متاسفانه در چندسال گذشته مدیران وعده هایی در خصوص برندسازی برنج دابو اعلام کردند و قرار شد دبیرخانه جشنواره برای پیگیری مطالبات ایجاد شود که در حد حرف و شعار بود.

امام جمعه دابو و دشت سر با قدردانی از پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس و فرماندار ویژه آمل درخصوص رسیدگی به وضعیت کشاورزان اظهارداشت: امروز کشاورز نباید برای معیشت خود دغدغه داشته باشد و یکی از مزیت های جشنواره برنج این است که بتوانیم مشکلات را بیان وچاره اندیشی کنیم.

در این نشست صمیمی  نعمت قربانی ، علی کرم زاده عمرانی و علیرضا عزیزکمالی بعنوان پیشکسوتان خبر شهرستان در خصوص مسائل و مشکلات خبرنگاران مطالبی را عنوان داشتند.

جا دارد از میزبانی خوب شهردار دابودشت، اعضای شورای اسلامی شهر و امام جمعه دابو و دشت سر برای خبرنگاران شهرستان آمل که توانستند دورهمی خوبی را برای اصحاب رسانه ایجاد کنند قدردانی می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0