شهردار آمل خبرداد:
19 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
به دنبال حضور در تشکیلات وزارت راه هستم / هرگز به دنبال منافع شخصی نبودم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در آیین تجلیل از خبرنگاران شهرستان آمل که به همت شورای اسلامی شهر، شهرداری آمل و سازمان های وابسته برگزار شد در پاسخ به این سوال که آیا در دوره پنجم شورای شهر آمل به عنوان شهردار حضور خواهد داشت؟ گفت: به دنبال حضور در تشکیلات وزارت راه هستم.

وی افزود: اگر هر عزیزی بعد ما شهردار شود کار خواهد کرد و دعا خواهیم کرد تا موفق باشد.

امیرسلیمانی تصریح کرد: 7 سالی که در خدمت همشهریان عزیز آملی بودیم تلاش کردیم تا جوگیر نشویم و کم فروشی نداشته باشیم.

شهردار آمل ادامه داد: همیشه به مدیران مجموعه شهرداری گفتیم به گونه ای رفتار کنیم که مردم بعد از مدیریت ما رفتار خوبی داشته باشند و از سوی آنان مورد پذیرش قرار گیریم.

وی خاطرنشان کرد: خدمت 20 عضو شورای اسلامی شهر در دو دوره بودیم و احدی در این شهر اگر مواردی از بنده و مدیران ارشد شهرداری دارد که تضییع بین المال شده و منافعی به ما رسیده است معرفی کنند.

امیرسلیمانی گفت: کار کردن در شهر آمل خیلی سخت است و خدوند 7 سال ما را حفظ کرد و بسیاری از عزیزان کمک کردند که توانستیم توفیقاتی داشته باشیم.

وی بیان داشت: امیدواریم مدیران بعدی شهرداری با توان و انگیزه بیشتر کار کنند و کسی باشد به همین ترتیب یا شتاب بیشتر کار کند که خداوند کمک کرد حیثیت ما حفظ شود.

شهردار آمل در بخش اصلی سخنرانی خود گفت: خبرنگاران زحمات مجموعه شهرداری را به خوبی انعکاس دادند که جای قدردانی و سپاس دارد.

امیرسلیمانی تصریح کرد: تاخیر پرداخت هزینه آگهی ها اگر وجود دارد باید در اسرع وقت پرداخت شود.

وی با بیان این که منتقدان خود را بیشتر از حامیان دوست داریم گفت: انتقادها سبب می شود در رفتارهای خود درست تصمیم بگیریم.

شهردار آمل افزود: تهدیدهای خبری نباید همراه با انتقادهای خبری باشد که موجب ضایع شدن توان و بی انگیزگی می شود که همه ما شهر آمل را دوست داریم و هرکاری کردیم برای ما و نسل های بعدی  است.

وی با اشاره به این که آمل در اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان پیشرو است بیان داشت: شهرداری را با  28 میلیارد تحویل گرفتیم و با 200 میلیارد تحویل می دهیم و در تمام سالها به بودجه پیش بینی شده رسیدیم.

امیرسلیمانی بیان داشت: شهرداری ها وابسته به صنعت ساختمان هستند و درآمد شهرداری ها کاهش پیدا می کند که باید مدیریت داشته و از تعریف پروژه های موازی خودداری کنیم که احداث بلوار ولایت می تواند یک دانشگاه باشد.

شهردار آمل با بیان این که تک تک اعضای شورای اسلامی شهر افراد شریف و پاکدستی بودند ادامه داد: پروژه هایی را با همت شورای اسلامی شهر و فرمانداران به سرانجام رساندیم و امیدواریم در هر سنگری هستیم بتوانیم روسفید باشیم و برای شهر بزرگ آمل قدم های وسیعی داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0