اجرای عملیات نصب سنگ مرمر و مقرنس داخل گنبد حرم امام زاده عبدالله با اعتبار پنج میلیارد ریالی
18 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل :برای تسریع در اجرای طرح جامع آستانه مبارکه امامزاده عبدالله(ع) آمل که به عنوان بزرگترین طرح جامع بازسازی مقبره امامزادگان در سطح مازندران است نیاز به اعتبارات ویژه می باشد.

حجت الاسلام محمد هادی بهرامی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل در گفتگو با کمال آنلاین ؛ با اشاره به بازدید اخیر مدیر کل اوقاف مازندران و تاکیدات ایشان نسبت به رسیدگی به وضعیت آستانه امام زاده عبدالله گفت: آستانه امام زاده عبدالله (ع) به عنوان یکی از بقاع شاخص استان و کشور می باشد که سالانه شاهد حضور زائران از سراسر کشور هستیم.

وی با اشاره به تسریع در عملیات ساخت حرم امام زاده عبدالله افزود: خوشبختانه اقدامات خوبی در شرف انجام می باشد که بتوانیم هرچه سریعتر عملیات طرح جامع آستانه را به اتمام برسانیم که درحال حاضر برای سنگ کاری مرمر دور دیوار داخلی حرم با قرادادی بالغ بر سه میلیارد ریال در حال اجرا است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل با اشاره به اینکه نظافت هر روزه محیط اطراف حرم، پاکسازی و شستشو در دستور کار قرار دارد عنوان داشت: عملیات تخریب سقف زائرسرای دور حرم و بازسازی و رنگ آمیزی 16 واحد شروع شد.

بهرامی با بیان اینکه عملیات تخریب و بازسازی داخل سرویس بهداشتی ها آستانه در دستور کار قرار دارد اظهارداشت: با کمک شهرداری امامزاده عبدالله فضای سبز داخل حیاط شروع و بزودی با گل کاری زیباسازی می شود.

وی از تخریب و بازسازی حمام و سرویس بهداشتی سوئیت های آستانه خبرداد و یادآورشد: اجرای مقرنس داخل گنبد بزرگ حرم با قرارداد بالغ بر دومیلیارد ریال از شنبه آغاز می شود.

وی از رفع مشکل آب آشامیدانی آستانه با همکاری اداره آب و اداره بهداشت با کلرینگ آب آشامیدنی درآینده نزدیک خبرداد و اشاره کرد:  یک عدد کولر 60 هزار اهدایی و شش عدد کولر 60 هزار بصورت اقساطی جهت خنک کردن داخل حرم خریداری شد و بزودی نصب خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل تاکید کرد: برای تسریع در اجرای طرح جامع آستانه مبارکه امامزاده عبدالله(ع) آمل که به عنوان بزرگترین طرح جامع بازسازی مقبره امامزادگان در سطح مازندران است نیاز به اعتبارات ویژه می باشد.

بهرامی گفت: با وجود زائرپذیر بودن این مکان مقدس متاسفانه مورد حمایت هیچ نهاد و سازمانی نبوده و با کمک های مردمی اداره می شود و اکنون نیز نیازمند مشارکت جدی دولت و کمک های نیکوکاران و مردم است.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح، مردم مومن و ولایتمدار مازندران می توانند وجوهات نقدی خود را به آستانه مبارکه امامزاده عبدالله آمل واریز کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0