پایان خط سارق کیف قاپ / دستگیری سارق قطعات خودرو با 5 فقره سرقت / كشف 6 تن چوب قاچاق در آمل
18 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 5 فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کرد و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل از دستگيري یک نفر سارق کيف قاپ با 5 فقره سرقت خبرداد وگفت: در پي گزارش چند فقره سرقت و کيف قاپي توسط فردی موتورسوار موضوع در دستور کار پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: کارآگاهان پليس آگاهي با انجام تحقيقات گسترده پليسي متهم را شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه وی را دستگير کردند.

فرمانده انتظامی آمل خاطرنشان کرد: با هماهنگی مرجع قضائی در بازرسی از محل اختفاء متهم لوازم سرقتي شامل تبلت، تلفن همراه، تعدادي مدارک شناسايي و ... مسروقه کشف شد.

سرهنگ گنجیان، تصريح کرد: متهم در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 5 فقره سرقت و کیف قاپی در این شهرستان اعتراف کرد و به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

 وی با اشاره به دستگیری سارق قطعات خودرو با 5 فقره سرقت در آمل افزود : در پي وقوع سرقت هاي متعدد قطعات خودرو و اموال داخل خودرو تيمي ويژه تشكيل و ماموران تحقيقات پلیسی را براي شناسايي سارق يا سارقان آغاز کردند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، سارق شناسايي و در عملياتي غافلگيرانه توسط ماموران دستگير شد .

وي افزود: متهم در بازجویی های به عمل آمده به 5 فقره سرقت داخل و قطعات خودرو در سطح شهرستان اعتراف کرد و با هماهنگي مراجع قضائي در بازرسي از محل اختفاي وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه كشف شد.

سرهنگ گنجيان خاطر نشان کرد :متهم پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي شد.

وی همچنین از كشف 6 تن چوب قاچاق در شهرستان آمل خبرداد و یادآورشد : در اجرای طرح های مقابله با قاچاق فراورده های جنگلی ،ماموران انتظامی این شهرستان با همراهی عوامل اداره منابع طبیعی شهرستان آمل از چندین واحد تواید محصولات چوبی در این شهرستان بازدید کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: ماموران در اجرای این ماموریت، دربازرسی از یکی از این واحدهای تولیدی موفق به کشف 6 تن چوب جنگلی قاچاق شدند.

سرهنگ گنجیان خاطرنشان کرد: چوب های قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ گنجيان در پايان رعايت نکردن نکات ايمني را مهمترين عامل سوء استفاده سارقان عنوان کرد و از مردم خواست: ضمن تجهیز خودروی خود به سيستم هاي ايمني در توقف هاي کوتاه مدت ضمن بالابردن شيشه هاي خودرو ،درب خودرو را قفل کرده و از قرار دادن اشیاء قيمتي در داخل آن خودداری کنند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0