آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا ویژه اربعین حسینی در عراق
18 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
مسوول ستاد خادمين كربلا استان مازندران : هم ميهنان عزيز همواره مي توانند كمك ها و نذورات خود را به شماره كارت ٦٢٧٣٨١١٠٧٤٩٢١٤٩٢ بنام ستاد مردمي خادمين كربلا واريز نمايند.

سيد هادی حسينی مسوول ستاد خادمين كربلا استان مازندران درگفتگو با کمال آنلاین :  در خصوص خدمت‌ رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین (ع) در ایام اربعین حسینی و سابقه‌ حضور موكب شباب المقاومه در این زمینه، اظهار داشت: خدمت به زائرین حسینی (ع) انتهایی ندارد و باید دائماً گسترش و توسعه پیدا کند.

حسيني در خصوص آغاز ثبت نام از خادمین موکب کربلا ویژه اربعین حسینی در عراق تصریح کرد: برادران و خواهرانی که تمایل دارند در موکب خادمین کربلا در عراق و ایام اربعین به زائران حضرت سیدالشهدا(ع) خدمت رسانی کنند از ١٦مرداد تا ٥ شهريور می توانند نسبت به ثبت نام در سايت www.mokabkhademin.com اقدام نمايند.

وي در ادامه تصريح كرد: اطلاع رساني در خصوص ثبت نام و كمك هاي مردمي  با مراجعه به كانال تلگرامي telegram.me/mokabkhademin مي باشد و خادمين مي توانند از آخرين وضعيت ثبت نام مطلع شوند.

مسول ستاد خادمين كربلا افزود: سال گذشته موكب شباب المقاومه با همكاري موكب عراقي ٦٥ هزار وعده غذايي در ٢موكب عمود ٧٢ و ٤٦٩ به زائران حسيني خدمت رساني كنند.

حسيني ادامه داد: در اربعين امسال با استقرار در شهر نجف  اشرف در خدمت زائران از قبيل اسكان، طعام، خدمات بهداشتي و درماني و فرهنگي در دستور كار قرار گرفته است و هم ميهنان عزيز همواره مي توانند كمك ها و نذورات خود را به شماره كارت  ٦٢٧٣٨١١٠٧٤٩٢١٤٩٢ بنام ستاد مردمي خادمين كربلا واريز نمايند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0