روسای هیئت های ورزش همگانی و سه گانه شهرستان آمل معرفی شدند + عکس
16 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل : برای کسب موفقیت در ورزش نیازمند به همکاری هستیم تا شاهد تحولات خوبی درتمام رشته های ورزشی باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : باحضور روسای هیات های ورزشی و عشایری مازندران، سه گانه مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، پیشکسوتان جامعه ورزش شهرستان آمل و دیگر مدعوین، روسای هیئت های ورزشی همگانی و سه گانه شهرستان آمل معرفی شدند.

مهندس روهام ابوطالبی دبیر هیات ورزشهای همگانی استان مازندران گفت: چشم انداز ورزش همگانی کشور برای 50 درصد جامعه ایران در افق 1404 این است که ایران کشوری با مردمی سالم، شاداب و اخلاق مدار برخوردار از سبک زندگی فعال با مشارکت حداکثری و مستمر در فعالیت های ورزشی سرآمد و الهام بخش در منطقه و جهان اسلام با رونق در صنعت ورزش و ورزش قهرمانی پاک و پایدار باشد.

وی یادآورشد: در مازندران به 24 درصد رسیده است که تا 8 سال آینده به دوبرابر برسد و مسئولین نظام به این تکیه دارند که جامعه را به سمت شادابی و پویائی حرکت دهیم.

 وی ضمن گرامیداشت یادوخاطره مرحوم طاهرنژاد رئیس سابق هیئت ورزش همگانی شهرستانی، اظهارداشت: انتخاب دکتر صادق چمن آرا به سمت رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستانی را باید به فال نیک گرفت که خودشان سالیان سال در امر ورزش و آموزش تجربیات فراوانی دارند.

فردین خداوردی رئیس هیئت ورزشی سه گانه مازندران با اشاره به قابلیت های دکتر چمن آرا که در زمان تصدی مسئول هیئت سه گانه در شهرستان آمل برعهده داشتند گفت: آمل به لحاظ ویژگی های ورزشی که دارد به عنوان کلان شهر در مازندران می باشد که 85 درصد قابلیت های ورزش سه گانه مازندران دراین شهر وجود دارد.

 وی افزود: ورزشکاران آملی به عنوان نماینده مازندران درتمام رشته ها در میادین ورزشی، کشوری و بین المللی خوش می درخشند و باعث افتخار می باشند.

وی ضمن قدردانی از زحمات دکتر چمن آرا، انتخاب مهندس روح الله صفائی را به عنوان رئیس هیئت ورزشی سه گانه در شهرستان را گرامی داشت و اظهار امیدواری کرد که درمسیر راه از تجربیات دیگران نهایت استفاده را برای پیشرفت ورزش سه گانه در آمل ببرند.

 محمدرضا نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اشاره به اینکه وجود هیئت های فعال در مازندران موجب شد درشهرستانها به فکر تحرک گام بردارند گفت: برای کسب موفقیت در ورزش نیازمند به همکاری هستیم تا شاهد تحولات خوبی درتمام رشته های ورزشی باشیم.

وی افزود: اعتقاد داریم که باید برای پیشرفت ورزش شهرستان علاقمندان ودلسوزان درکنار هم قرار گیرند وبرای ورزش تصمیم گیری کنند تا شاهد روزهای خوش برای ورزش باشیم.

وی ضمن ابراز تاسف از درگذشت مرحوم طاهرنژاد رئیس سابق هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل یادآورشد: دکتر صادق چمن آرا چهره آشنا و پدر دوندگی بعداز انقلاب در شهرآمل هستند و وجود ایشان در سمت جدید می تواند منشا خیر و برکت برای ورزش همگانی شهرستان باشد.

دکتر صادق چمن آرا رئیس هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل با قدردانی از همه محبت های دوستان نسبت به ایشان عنوان داشت: کسی که سکاندار مسئولیتی می شود باید عاشق باشد و قطعا با رویکرد جدید در هیئت ورزش همگانی شهرستان شاهد ادامه راه مرحوم طاهرنژاد خواهیم بود.

 در این مراسم دکتر صادق چمن آرا و مهندس روح الله صفائی به عنوان روسای جدید ورزش همگانی و ورزش سه گانه شهرستان آمل به حاضرین معرفی شدند.

درپایان مسئولین با حضور درمنزل مرحوم حمیدرضا طا هر نژاد رئیس سابق هیئت ورزش همگانی شهرستان آمل حضور پیدا کردند با خانواده آنمرحوم دیدار وگفتگو کردند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0