افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در محمودآباد
15 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار شهرستان آمل : تمامی مسئولین ادارات شهرستان محمودآباد ملزم به ارائه برنامه در هفته دولت هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین از محمودآباد، یحیی یوسف پور ظهر امروز در جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت که در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با اهتمام مستمر ادارات شهرستان محمودآباد، عملکرد و دستاوردهای دولت در تمامی حوزه ها همزمان با هفته دولت به اطلاع مردم می رسد.

وی در ادامه افزود: مسئولین باید با شفافیت کامل با مردم سخن بگویند و بیش از پیش تلاش های خود را در جهت اطلاع رسانی به کار گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد اظهار کرد: کاشتن بذر امید در جامعه از وظایف مسئولین است و این عمل با انعکاس اقدامات دولت از سوی مسئولین صورت می پذیرد.

یوسف پور گفت: راه شهیدان رجایی و باهنر برای همه دولت مردان سرلوحه است و گرامیداشت یاد آنان با نام گذاری هفته دولت و اطلاع رسانی اقدامات، وظیفه شناسی در مقابل شخصیت های برجسته انقلاب را نشان می دهد.

فرماندار محمودآباد مشورت مسئولین با کارشناسان و مشاورین را ضروری خواند و گفت:پیشرفت و کمک به جامعه در سایه مشورت انجام می پذیرد.

وی در پایان با اشاره به برنامه ریزی های هفته دولت از سوی ادارات، بیان داشت: تمامی مسئولین ادارات شهرستان محمودآباد ملزم به ارائه برنامه  در هفته دولت هستند.

به گزارش کمال آنلاین ، افتتاح پروژه های عمرانی، تقدیر از کارمند نمونه ،  افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت بخشی از برنامه های هفته دولت در شهرستان محمودآباد است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0