نهضت آسفالت در بخش لاریجان شروع می شود / پیگیری آب شرب روستاها
14 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار لاریجان : سیاست کاری همه مسئولین بخش لاریجان همان فرمایش گوهر بار ولی امر مسلمین است که فرمودند،مسولین نوکر مردم هستند و فلسفه وجودی ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : پانزدهمین یادواره شهدای منطقه نمارستاق لاریجان در روستای کلری برگزار گردید،در این مراسم رضا مقدم بخشدار لاریجان ضمن خیر مقدم به مشاور فرماندهی کل سپاه پاسداران  و مشاور ویژه فرمانده سپاه قدس و تقدیر از برگزار کنندگان یادواره شهدا و حاضرین گفت :  امنیت پایدار که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد به برکت خون شهدا دفاع مقدس و شهدای مدافعین حرم است.

بخشدار لاریجان با تاکید بر اینکه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی باید یکی از اصلی ترین و مهمترین وظایف مسئولین و برگزار کنندگان مراسم  یادواره شهدا باشد افزود : سیاست کاری همه مسئولین بخش لاریجان همان فرمایش گوهر بار ولی امر مسلمین است که فرمودند،مسولین نوکر مردم هستند و فلسفه وجودی ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.

رضا مقدم افزود:با پیگیری ویژه جناب آقای دکتر یوسفیان نماینده ارزشمند  و گرانقدر شهرستان  آمل و لاریجان،شاهد توسعه و پیشرفت لاریجان خواهیم بود.و انشاالله ازهفته های آینده با هماهنگی جناب آقای رسولی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه نهضت آسفالت در لاریجان شروع میشود.

وی با اشاره به اینکه سعی میکنیم قسمتهایی از جاده نمارستاق را که نیاز به آسفالت و گارد ریل حفاظتی و همچنین خط ترافیک دارد را انجام دهیم : یکی دیگر از مسایل مهم برای ما پیگیری آب شرب روستاهاست.

مقدم در پایان سخنانش اعلام نمود به تعداد هر صندلی که مدیری بر روی آن نشسته است اگر اشتباه نکنم 72 شهید دادیم،که انشاالله خودم و مدیران بخش به حرمت خون شهدا با سلامت و صداقت به مردم خدمت خواهیم کردکه قطعا اینگونه است و ما مدیون شهدا هستیم و آبرویی  که هم مسئولین دارند به برکت خون شهدا است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0