برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان مازندران یادبود مرحوم مهندس حمید رضا طاهرنژاد+ عکس
14 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
با همکاری شورای اسلامی شهر ، شهرداری آمل و و هیات دو و میدانی شهرستان آمل ، لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران یادبود مرحوم مهندس حمید رضا طاهر نژاد برگزار شد.

کمال آنلاین : به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل، این مسابقات که در روز جمعه 13 مرداد برگزار شد با حضور خانواده مرحوم طاهرنژاد و مسئولان استانی و شهرستانی به پایان رسید.
نصری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل در مراسم اختتامیه ضمن تقدیر از شورای اسلامی و شهرداری آمل از حمایت در برگزاری لیگ دو و میدانی نونهالان پسر مازندران گفت: مرحوم طاهرنژاد علاوه بر خدمتگزاری گسترده ای که در آمل داشته اند در حمایت از ورزش و همچنین مدیریت مباحث آن تاثیر گذار بوده اند.
وی با اشاره به اینکه تقدیر به ما اجازه نداد تا از مرحوم طاهرنژاد به عنوان رئیس ورزش های همگانی شهرستان آمل بهره لازم را ببریم افزود: مرحوم طاهر نژاد سابقه قهرمانی در پرتاب با نیزه را هم داشته اند و امیدوارم جامعه ورزش شهرستان بتواند افرادی مانند طاهرنژاد تربیت کند.
در پایان این مراسم تندیس این دوره از مسابقات برای تقدیر به شهرداری آمل ، اداره ورزش  و جوانان و خانواده مرحوم طاهرنژاد تعلق گرفت.
همچنین قهرمانان این دوره با اهدای حکم قهرمانی ، مدال و جایزه نقدی مورد تشویق قرار گرفتند.


  

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0