کشف راز قتل مرد 60 ساله / انهدام باند سارقان منزل با 11 فقره سرقت در آمل
12 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : با شناسایی خانواده مقتول، همسر و فرزندش که چند روز قبل از وقوع قتل با وی ملاقات داشته اند، مورد تحقیق و بازجویی قرار می گیرند که در نهایت همسر مقتول پرده از راز قتل مرد60 ساله برداشت .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف جسد مرد 60 ساله در رودخانه هراز، پس از دو ماه و نیم خبرداد وگفت : در پی کشف جسد پیرمردی 60 ساله در تاریخ 24 اردیبهشت ماه سال جاری در بستر رودخانه هراز، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان آمل قرار گرفت.

وی افزود : ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی های اولیه و با توجه به نظریه پزشکی قانونی دریافتند، این مرد از سوی فرد یا افراد با ضربات جسم سخت به ناحیه سر به قتل رسیده است .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد :  کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی پس از دو ماه و نیم از راز این قتل پرده برداشتند و دریافتند، مقتول کارگر ساده اهل یکی از استان های همجوار است که برای کار به شهرستان آمل آمده است .

سرهنگ گنجیان اشاره کرد : با شناسایی خانواده مقتول، همسر و فرزندش که چند روز قبل از وقوع قتل با وی ملاقات داشته اند، مورد تحقیق و بازجویی قرار می گیرند که در نهایت همسر مقتول پرده از راز قتل مرد60 ساله برداشت .

و ی اظهار داشت: به علت اختلافات مالی و خانوادگی شوهرم را با همکاری یکی از فرزندانم به قتل رساندم ومتهمان به قتل پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی همچنین از انهدام باند سارقان منزل با 11 فقره سرقت در آمل خبرداد و گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در شهرستان آمل، رسيدگي به موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

وي عنوان داشت : : ماموران پليس آگاهي پس از انجام اقدامات اطلاعاتي و فني دريافتند، سارقان با شناسايي منازل خالي از سکنه و تخريب پنجره اقدام به سرقت اموال از منازل و همچنين سرقت از اموال مغازه ها مي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خاطر نشان کرد:ماموران با شناسايي متهمان و مخفيگاه اعضاي اين باند در عملياتي غافلگيرانه اعضاي اين باند به نام هاي "ر -ع"،"م- ا" و "ص- پ" را دستگير و مقادیر زیادی اموال مسروقه از منزل آنان کشف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم اظهار داشت:متهمان در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس به 11 فقره سرقت منزل در شهرستان آمل اقرار کردند.

وی بيان داشت: کليه محل هاي سرقت با راهنمايي متهمان شناسايي شد و متهمان پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مرجع قضايي معرفي و با قرار صادره روانه زندان شدند.

سرهنگ گنجيان مقدم از شهروندان خواست:رعايت اصول اوليه ايمني، از قفل بودن درب منزل در هنگام خروج از منزل مطمئن شده و در خصوص نگهداري پول نقد و اقلام با ارزش خود مثل طلا و جواهرات گران قيمت در منزل، كليه نكات ايمني را رعايت کنند و در اين رابطه توصيه ها و هشدارهاي پليس را مدنظر قرار دهند.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0