مراسم استقبال از کاروان خدام و پرچم متبرک حرم امام رضا در شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) برگزار شد + عکس
12 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
قائم مقام مدیرعامل در شرکت فولادین ذوب آمل : جوانان ما به راه و روشی را که ثامن الححج علی ابن موسی الرضا(ع) مقرر کرده بتوانند راه مشخص شده را ادامه دهند و جزء برکاتی می باشد که همه باید برای آخرت ره توشه ای برداریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) میزبان کاروانی از کوی دوست بود، کاروانی که با وارد شدن به هر شهر و دیاری دل‌های دلدادگان را راهی حرم مطهر ثامن‌الحجج حضرت علی ابن موسی‌الرضا(ع) می‌کند و همه حضار با تبرک جستن و ریختن اشک هایی با دلهای شکسته بر پرچم مقدس و نورانی حرم مطهر حضرت علی بن موسی الرضا (ع) ادای دین خود نسبت به کرامات امام هشتم (ع) و پرچم مقدسش داشتند. 

همزمان با دهه کرامت و دهمین دوره جشن های مردمی و بین المللی زیر سایه خورشید، مراسم استقبال از کاروان خدام و پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) با حضور امام جمعه، فرماندار ویژه آمل، دادستان، مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت فولادین ذوب آمل، هیئت مدیره شهرک صنعتی امام زاده عبدالله، شهردار شهر امام زاده عبدالله، مسئولین و پرسنل شرکت در شرکت فولادین ذوب آمل (فذا) بطرز باشکوهی همراه با مدیحه سرائی در وصف امام هشتم برگزار شد.

مهندس علوی قائم مقام مدیرعامل در شرکت فولادین ذوب آمل ضمن قدردانی از حضور همه عزیزان در مراسم استقبال و تبریک دهه کرامت از میلاد حضرت معصومه(س) تا میلاد امام رضا(ع) گفت: دهه کرامت به دهه بزرگواری، بندگی و فرصتی خوبی برای همه جوانان و بانوان است که با این دو بزرگوار تاسی کنند.

وی با اشاره به شعار دهه کرامت و جشنهای مردمی زیر سایه خورشید عنوان داشت: با شادی اهل بیت(ع) شاد باشید که یک حرکت خوبی در کشور می باشد.

وی تصریح کرد: حضرت معصومه(س) نمونه و الگوی خوبی برای دختران و بانوان هستند که بتوانند راه آن حضرت را با الگو قراردادن درجهت فهم و معرفت ایشان حرکت کنند.

قائم مقام مدیرعامل در شرکت فولادین ذوب آمل ادامه داد: جوانان ما به راه و روشی را که ثامن الححج علی ابن موسی الرضا(ع) مقرر کرده بتوانند راه مشخص شده را ادامه دهند و جزء برکاتی می باشد که همه باید برای آخرت ره توشه ای برداریم.

مهندس علوی یادآورشد: خدام آستان قدس رضوی با ورودشان در این شرکت خیر و برکت برایمان به ارمغان آوردند و ما در این شرکت برگزاری و پخش طنین اذان را در سه نوبت که برایمان موهبتی می باشد واقعا در شرکت خصوصی کمتر دیده می شود چرا که مدیران شرکت اعتقاد به حرکت معنوی دارند.

وی تاکید کرد: در این شرکت سالانه 100 نفر بصورت کمک هزینه جهت تشرف به عتبات و عالیات و مشهد مقدس اعزام می شوند که نشان از این است درکنار کار و تلاش برای بالا بردن روحیه معنوی همکاران برنامه های فرهنگی را در دستور کار دارد.

وی تصریح کرد: این شرکت درجوار آستان مقدس امام زاده عبدالله قراردارد که مددرسان به ما می باشد و ما خودمان به عینه شاهد کرامت آن امام زاده واجب التعظیم هستیم و در هرماه در این شرکت سهامداران و بخصوص حاج آقا اردشیر مدیرعامل شرکت اعتقاد راسخ دارند که قربانی صورت گیرد و در بین فقرا توزیع می شود.

 قائم مقام مدیرعامل در شرکت فولادین ذوب آمل با بیان اینکه حضور پرچم متبرک امام رضا(ع) و خادمان آنحضرت یک برکت دیگری بر برکات شرکت افزوده است گفت: امروز یک روز به یادماندنی در این شرکت قلمداد خواهد شد.

مهندس علوی اضافه کرد: به رسم تبرک و با پیشنهاد نماینده آستان قدس رضوی در شهرستان آمل، 4 نفر را به نیت حضور پرچم متبرک امام رضا(ع)،  آقای یوسف فلاح و یوسف نجف زاده که برای اولین بار به این سفر مشرف می شوند و مجید قاسم پور به عنوان نماینده کارگران و کارگرنمونه مهدی عاقلی کارگر نمونه از طرف واحد تولید می باشند با هزینه شرکت به مشهد مقدس اعزام خواهند شد که در طول سال این سفر ادامه دار خواهد بود.

وی در پایان اشاره کرد: در دو سال اخیر برگزاری مراسم عاشورای حسینی را در این شرکت داشتیم که نشان از این می باشد که حرکت بسوی معنویت در این شرکت صنعتی ادامه دارد

در ادامه پس از سخنرانی حجت الاسلام خلیلی از خادمان آستان مقدس امام رضا (ع)، خادمین حرم مطهر امام رضا(ع) پرچم نورانی رضوی را از بین کارگران عبور دادند و کارگران نیز به یاد و نام امام خود، آنرا به سر و صورت می کشیده و زیارت می کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0