برگزاری بیست و نهمین سالگرد سردار شهید خجسته و شهید محمدی و پدر بزرگوارشان در آمل+ عکس
9 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس : باید وصیت نامه خوانی شهدا گسترش پیدا کند تا خود شهدا با مردم صحبت داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سردار علیجان میرشکار، یادگار هشت سال دفاع مقدس در بیست و نهمین سالگرد سردار شهردار شهید حسن خجسته و شهید علیرضا محمدی و پدر بزرگوارشان و یادمان سردار شهید آویش که در مسجد چهارده معصوم(ع) آمل برگزار شد اظهارداشت: سردار شهید آویش از فرماندهان دلاور بود که اجر کار این سردار گرانقدر بسیار ارزشمند و والا است.

وی تصریح کرد: اگر امروز سردار شهید آویش را بعنوان فرمانده ای دلاور می شناسند به سبب عملکرد ایشان است که سردار بزرگ ما و یارانش در عملیات کربلای چهار رزمی عاشورایی انجام دادند.

میرشکار افزود: رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس مانند پاره های آهن در برابر دشمن ایستادگی و مقاومت کردند و از جنگ علیه باطل هراس و واهمه ای نداشتند.

وی با بیان این که دشمن همواره به دنبال تهدید و تحریم است، گفت: فشارهای بسیاری در طول سالهای انقلاب اسلامی بر مردم ما آوردند اما این ملت هراسی نداشته و مستحکم و استوار است.

میرشکار آمریکا را بعنوان ایادی استکبار جهانی که روبروی ما قرار دارد معرفی کرد و بیان داشت: همان دشمنی که جنگ را بر من و شما تحمیل کرد امروز در برابر انقلاب شکوهمند اسلامی مقاومت می کند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: امروز دیگر دشمن به خرمشهرها حمله نمی کند و به دنبال مطالعه و برنامه ریزی با هدف براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: نظام اسلامی بعد از انقلاب بر روی فرهنگ دینی خود استوار بود و دشمن نیز همین هدف را بعنوان راهبرد خود مورد هجمه و توجه قرار داده است.

میرشکار با بیان این که تمام هدف دشمن در راستای سست کردن فرهنگ دینی در کشورمان است، گفت: دشمن می خواهد از هر راهی برای ضربه به فرهنگ دینی و اسلامی بهره گیری کند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس اظهارداشت: اگر آمریکا در کشوری سفارتخانه ندارد تلاش می کند با قراردادهایی که منعقد می کند بتواند اهداف و مقاصد خود را محقق کند و قراردادهایی مانند 2030 و توتال از این دست است.

وی افزود: امروز ضرورت دارد دشمن، برنامه و هدف آن را به درستی بدانیم که هر روز به یک روش کار می کند و لازمه این امر در تقویت بنیه های معرفت دینی و بصیرت سیاسی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

میرشکار ادامه داد: ضرورت دارد گوش به فرمان تدابیر و رهنمودهای ارزشمند و گرانقدر مقام معظم رهبری باشیم که برکات و دستاوردهای والایی در آن قرار دارد.

یادگار هشت سال دفاع مقدس تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب در چند سال قبل از حرکات دشمن آن را اعلام می کنند که نیاز است متولیان امر دقت و توجه شایسته ای نسبت به آن صورت دهند و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی با بیان این که ضرورت دارد با الگوگیری از شهدا بتوانیم زندگی خود را در مسیر تعالی قرار دهیم، گفت: باید وصیت نامه خوانی شهدا گسترش پیدا کند تا خود شهدا با مردم صحبت داشته باشند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0