مشکلی در مازندران برای اجرای طرح 3-3-6 وجود ندارد
18 خرداد 1391 ، دیدگاه 0
مدیرکل نوسازی، توسعه تجهیز مدارس مازندران گفت: مشکلی در مدارس مازندران برای اجرای سیستم آموزشی 3-3-6 وجود ندارد.

 علی نبیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: هم‌اکنون دغدغه اصلی ما بحث سیستم آموزشی 3-3-6 است که در آن مقطع ابتدایی شش کلاس شده و مقاطع راهنمایی و دبیرستان سه کلاس می‌شود.

وی افزود: با تعامل خوبی که با اداره کل آموزش و پرورش مازندران وجود دارد تمام تلاش ما ایجاد فضای آموزشی مطلوب برای استفاده دانش‌آموزان است همچنین فضاهایی که مشکل آنها کمبود یک کلاس است با اعتبارات استانی و ملی مشکل‌شان برطرف خواهد شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه تجهیز مدارس مازندران در پاسخ به خبرنگار فارس مبنی بر گلامه‌مندی برخی مدیران آموزش و پرورش استان در مورد اعتبارات اختصاص یافته و کمبود فضاهای آموزشی یاداور شد: مشکلی در مدارس مازندران برای اجرای سیستم آموزشی 3-3-6 وجود ندارد زیرا سعی داریم با اعتبارات ملی تخریب و بازسازی فضاهای آموزشی که در مقطع ابتدایی نیاز به شش کلاس دارند را با تغییر کاربری آماده کنیم.

* حضور بیش از یک هزار خیر مدرسه‌ساز در مازندران

وی با اشاره به تعداد خیران مدرسه‌ساز مازندران تصریح کرد: در این استان بیش از یک هزار خیر مدرسه‌ساز آقا و خانم حضور دارند که همه خیران شهرهای مازندران در انجام کار نیک و معنوی مدرسه‌سازی شاخص هستند.

نبیان اذعان داشت: اعتباری که برای خیرین مدرسه‌ساز در نظر گرفتیم با دو منبع تامین می‌شود که بخشی جهت پروژه‌های تخریب و بازسازی لحاظ شده که به اعتبارات آن اختصاص می‌دهیم و بخشی دیگر از محل اعتبارات استانی، پروژه‌های نیمه تمام مردمی و ملی هزینه می‌شود البته تلاش زیادی داریم تا مهرماه امسال پروژه‌های نیمه تمام را ساخته و به اداره کل آموزش و پرورش استان تحویل دهیم.

خبرنگار فارس مازندران؛ قربانعلی مسافر

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0