قطعی چند ساعته برق در آمل / همه از استان آمدند اما مردم توسعه زیرساختها را می خواهند !!!
7 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل برق منطقه مازندران و گلستان : یک ترانس برق به ‌دلیل قدیمی بودن و اینکه ظرفیت لازم برای تأمین برق را نداشته و تمام لوازم سرمایشی وارد مدار شده دچار حریق شده است.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، از حوالی ساعت 14 امروز بود که با قطعی برق در اکثر نقاط شهرستان آمل روبرو بودیم و دلیل آن آتش سوزی پست برق نساجی بابکان اعلام گردید.


با وقوع آتش سوزی در نخستین دقایق امام جمعه، فرماندار ویژه آمل و اعضای ستاد مدیریت بحران  در محل حادثه حاضر شدند و از نزدیک پیگیر اقدامات و تلاش برای تسریع در بازگشت جریان برق شدند.


پس از آن با توجه به اهمیت قضیه معاون عمرانی استانداری مازندران، مدیرعامل برق منطقه ای مازندران، مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران، مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران و جمعی دیگر از مسئولان وارد شهر آمل شدند.


اقدامات و تلاش های شایسته ای در این مسیر صورت گرفت و پس از چند ساعت برق شهرستان آمل وصل شد و به این سبب جای قدردانی و تشکر از زحمات انجام شده دارد.


حسین افضلی مدیرعامل برق منطقه مازندران و گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری درباره قطعی برق آمل به‌ دلیل آتش‌سوزی پست برق بابکان، اظهار کرد: یک ترانس برق به ‌دلیل قدیمی بودن و اینکه ظرفیت لازم برای تأمین برق را نداشته و تمام لوازم سرمایشی وارد مدار شده دچار حریق شده است.


اما جای سوال وجود دارد که چرا تلاش لازم برای توسعه زیرساختهای برق شهرستان آملی که در شرایط مختلف جوی با قطعی برق روبرو است صورت نمی گیرد و خواسته اصلی مردم توسعه زیرساختها و نوسازی تجهیزات برق است.


امید است مسئولان برای توسعه زیرساختها و نوسازی تجهیزات از همه ظرفیتهای استانی و کشوری و به خصوص اعلام آمادگی کامل دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در این خصوص استفاده کنند تا شاهد کمترین میزان خاموشی در شهرستان آمل باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0