فراخوان ناگهانی شبانه گردان امام حسین آمل در راستای تقویت نیروها +عکس
7 مرداد 1396 ، دیدگاه 1
فرمانده گردان ویژه امام حسین شهرستان آمل : نشان دادن اقتدار مردم مازندران، بسیجیان آموزش دیده به دشمن از اهداف اصلی رزمایش است

سروان پاسدار حمید رضا اسفندیار فرمانده گردان ویژه امام حسین شهرستان آمل در گفتگو با خبرنگار ما گفت: حسب دستور فرماندهی لشگر عملیاتی 25 کربلا   مازندران و در راستای تقویت یگان های رزم نیروی زمینی امشب برنامه فرخوانی ناگهانی برای گردان امام حسین شهرستان آمل از ساعت 23 شب گذشته برای کلیه نیروهای گردان باکد های فراخوانی مشخص شده برای نیرو ها ایجاد نمودیم.

 وی افزود: گردان امام حسین (ع) شهرستان آمل از سال 87 با ابلاغ قرارگاه مرکزی امام حسین  باسه هدف مقابله با تحدید های سخت ،نیمه سخت ،امنیتی شکل گرفت.

فرمانده گردان ویژه امام حسین شهرستان آمل بابیان این که درحال حاضر 400 گردان امام حسین در سراسر کشور اماده اجرای فرامین مقام عظمای ولایت فرماندهی کل قوا می باشند  ادامه داد : گردان امام حسین شهرستان آمل در راستای تقویت نیروهای خود اقدام به برگزاری مانور های اموزشی ،تمرینات تاکتیکی وتمرینات صحرایی برابر با ابلاغ برنامه آموزشی لشگر 25 کربلا مازندران در طول سال می نماید.

اسفندیار اشاره کرد : فرخوانی ناگهانی همراه بامقابله و آزاد سازی در مناطق شهری بود در ساعت 18 روز پنجشنبه مورخ 5/5/96 اقدام به فرخوانی نیرو های گردان نمودیم که باحضور تمام نیروهای در ساعت23 توجیح اولیه شدند  واماده برای باز پس گیری منطقه تحت تصرف  توسط عوامل سلطنت طلب و منافقین با این سناریو  از قبل تعیین شده نیروها  فراخوانی ،تجهیز و تسلیح شدند.

وی اشاره کرد : نیروهای گردان در ساعت 1 بامداد روز جمعه مورخ 6/5/96 بااطلاعاتی که از قبل توسط عوامل اطلاعاتی به گردان داده شده بود نیروها به منطقه اعزام شدند و ساعت 6 صبح عملیات باموفقیت به پایان رسید و منطقه پاکسازی شد.

وی با اشاره به اینکه نشان دادن اقتدار مردم مازندران، بسیجیان آموزش دیده به دشمن از اهداف اصلی رزمایش است، گفت: بسیج برای دشمنان بیم آفرین و دوستان امیدآفرین است و دشمنان برداشت خود را از این رزمایش دارند.

اسفندیار با بیان اینکه دشمن همواره قصد دارد در کشور درگیری و ناامنی صورت دهد، افزود: طرح استکبار طرح پلید ضد اسلامی برای ضربه زدن شیعه و سنی بوده است.

فرمانده گردان ویژه امام حسین شهرستان آمل با اشاره به اینکه اقتدار نیروهای انقلاب به حدی بوده که دشمنان از مبدا حرکت خود در خارج مرزها قابل کنترل بوده و بنا به تدبیر در داخل و مرزهای کشور دستگیر می‌شوند، گفت: در دهه 60 شاهد ناامنی و ترورهای بسیار گسترده در سطح کشور بودیم که توسط نیروهای جان برکف مردمی و بسیجی تحرکات از بین رفته است.

وی با بیان اینکه با کمک عامه مردم و افزایش سطح تخصصی دست اندرکاران تاکنون دشمن به ایجاد تحرکات امنیتی در استان ناموفق بوده است، تصریح کرد: استکبار آرزوی این را دارد تا آرامش مردم ایران را مخدوش کند.

اسفندیار با اشاره به اینکه همکاری و مشارکت جدی مردم در حفظ امنیت با نیروهای نظامی سبب ارتقا شاخص‌های امنیتی در استان شده است، گفت: امنیت در اجتماع وظیفه همگانی بوده و با مشارکت مردم این امر محقق می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. محمد

    محمد

    با سلام جهت ثبت نام وواعزام به مناطق جنگی و حرمین شریفین چ اقدای باید انجام بوم رسته الکترونیک خوندم .ی سالی هست درباره انواع مین و سلاح سبک خودکار ونیمه خودکار تحقیقاتی انجام دادم و طرح چندین جان پتاه صحرایی رو ابداع کردم در زمینه دورببن های دید در شب و راه اندازی اونها مهارت دارم رشته اصلی الکترونیک و پدر پاسدار و عمو شهبد وپد ر خانمم هم معمم هستند ممنون میشم رابطی بشین بین من و حضرت زینب که غلامیشون بکنم التماس دعا عاجل محمد مهدیزاده مقدم شماره تماس 09359856