رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت استان خبرداد :
4 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
برای کمک به تولید استان بزودی همکاری گسترده این تشکل با صدا و سیمای مرکز مازندران شکل می گیرد

با حضور سید مجتبی رضوی رئیس خانه و روسای انجمنهای تخصصی وابسته و مقدسی رئیس و معاونان صدا و سیمای مرکز مازندران جلسه مشترک  در سالن اجتماعات خانه صنعت  استان برگزار شد.

سید مجتبی رضوی رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت  استان در این جلسه گفت: این تشکل مجموعه ای از 8 انجمن تخصصی می باشد که شاکله واحدهایی صنعتی و معدنی استان عضو انجمنهای ما هستند که به کمک این تشکلهای تخصصی،زمینه و بستر انعکاس مسائل و مشکلات حوزه کسب و کار، کارآفرینی و تولید برای عموم مهیاست.

رضوی با اشاره به این مطلب که جای خوشحالی است که برای اولین بار همکاری صدا و سیمای مرکز مازندران با بزرگترین تشکل صنعتی و معدنی استان در حال شکل گیری است عنوان کرد؛ دلیلش این است که هزار راه نرفته داریم بویژه آنکه در راستای منویات مقام معظم رهبری و تاکید بسیار معظم له بر ایجاد اشتغال و تولید فرصت مغتنمی بوجود آمد که این همراهی زودتر اتفاق بیافتد تا منتقل کننده موانع و معضلات بخشهای تولید، سرمایه گذاری و کارآفرینی باشیم.

رئیس خانه صمت مازندران خطاب به مدیران صدا و سیمای مرکز مازندران با بیان اینکه صنعتگران و معدنکاران پرتلاش و خبره که شما بدنبال آنها هستید در همین مجموعه گرد هم آمدند تصریح کرد: آنان برای تحقق اهداف و برنامه های حاکمیت و دولت در تکاپو هستند اما با مشکلات و مصائب زیادی روبرو بوده که نیاز به انعکاس آنها دارند و مهمترین ابزار برای چنین منظوری، رسانه ملی می باشد تا مباحث، موضوعات و چالشهای پیش رو را به گوش مردم برسانند و مروج فرهنگ مصرف تولیدات داخلی و بومی، اصلاح کننده ذهنیتهای منفی و امیدآفرینی آحاد جامعه باشند.

رضوی اعلام کرد؛ سطح کارشناسی و تحلیلی برخی از مدیران و کارشناسان صنعتی و معدنی استان به حدی است که می توانند به تولید و تدوین برنامه هایی مستند، فیلم و گزارشهای خبری که در سطح ملی قابل پخش باشد کمک کنند و برای شکل دهی و تنظیم برنامه هایی با کیفیت مطلوب آماده همکاری هستیم به خصوص آنکه کوشش کنیم با مشارکت هم، باور و فرهنگ استفاده از محصولات ملی را جا بیاندازیم. وی در خاتمه به خاطر رواج نگرانیهای هموطنان و اهمیت موضوع سلامت آحاد جامعه در رابطه با تبلیغ سوء کانالهای مجازی در حوزه صنعت غذا پیشنهاد کرد؛ بعنوان پایلوت شروع همکاری با انجمن صنایع غذایی و دارویی صورت پذیرد.

سایر اعضاء هیئت مدیره و روسای انجمن ها ضمن اشاره به دیدگاههای مثبت مدیران فعلی صدا و سیمای کشور و مرکز استان به امر تولید، سرمایه گذاری و توسعه استان، فرهنگ سازی بکارگیری مصالح معدنی استاندارد و تغییر ذهنیتهای منفی نسبت به معادن که زیربنای صنعت و عمران کشور بشمار می آیند را مورد تاکید قرار دادند. آنان هدایت صحیح مردم جهت خرید کالاهای ایرانی، آمادگی ارائه ایده های لازم به برنامه سازان صدا و سیما، برگزاری باز آید و تور خبری صنعتی و معدنی، توجه خاص به نگاه ملی در ارتباط با تولید و کارخانه داری، کمک به بازاریابی و افزایش فروش داخلی و صادرات را مطرح کردند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0