در دیدار امام جمعه دابو و دشت سر و استاندار مازندران چه گذشت؟
3 مرداد 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابودشت و دشت سر : سومین جشنواره ملی برنج دابودشت با حمایت جنابعالی، دولت و مسئولین شهرستانی در دابودشت با برند سازی برنج دابودشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی امام جمعه دابودشت و دشت سر در دیدار استاندار مازندران اظهارداشت: خدمات ارزنده شما در چهار سال اخیر به کشاورز و کشاورزی بسیار ارزنده بوده و امید هست در دولت ۱۲ همچنان مستدام باشید.

 

وی بیان داشت: هرگز عنایت شما و دولت  تدبیر و امید و نماینده مردم آمل در راستای حمایت از کشاورزان و خرید برنج طارم سبد حمایتی دولت را فراموش نمی کنیم و امیدمان به عنایت ویژه شما است.

 

حجت الاسلام تقی زاده آملی تصریح کرد: سومین جشنواره ملی برنج دابودشت با حمایت جنابعالی، دولت و مسئولین شهرستانی در دابودشت با برند سازی برنج دابودشت برگزار می شود.

 

امام جمعه دابو و دشت سر بیان داشت:

منطقه دابو ودشت سر پتانسیل بسیار زیادی دارد که در کنار فرماندار و نماینده  و حضرتعالی خدمات ارزنده ای می توان ارائه نمود.

 

حجت الاسلام تقی زاده آملی افزود: زادگاه میرقوام الدین مرعشی و مرحوم آیت الله میرزاهاشم آملی و بزرگان دینی دیگر فرصت خوبی برای برگزاری کنگره و شناخت شناسی عالمان ربانی است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0