دستگیری جاعل و کلاهبرداری مامور نما در آمل
31 تیر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل: کارآگاهان مبارزه با جرائم خاص و جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم را شناسائی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار مامورنما در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه شخصی با معرفی خود به عنوان مامور یکی از سازمانهای دولتی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کند، موضوع دردستورکار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: کارآگاهان مبارزه با جرائم خاص و جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم را شناسائی کردند.
سرهنگ گنجیان مقدم، خاطر نشان کرد:ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، در عملیاتی ضربتی متهم را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از وی مقادی قابل توجهی اسناد ومدارک جعلی کشف کردند.
گنجیان همچنین اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی آمل در خاتمه به شهروندان هشدار داد: چه در فضای مجازی و چه حقیقی مواظب نقابی که ممکن است کلاهبرداران پشت آن پنهان کرده اند باشند، و توجه داشته باشند که ماموران دولتی تنها با ارائه کارت شناسائی قابل شناسایی اند نه با تجهیزات اداری .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0