انتقاد رییس آملی بیمارستان فیروزگر تهران از فعالیت غیر کارشناسی بیمارستان های آمل !
31 تیر 1396 ، دیدگاه 3
دكتر فرهاد زماني : تنها بيمارستاني كه دسترسي ان بسيار اسان و در نقطه استراتژيك شهر واقع شده است بيمارستان امام رضا است.

کمال انلاین : در همه جاي دنيا براي اينكه در خدمت رساني درماني مردم در حال و اينده اختلالي ايجاد نشود و همچنين خدمت درماني در كوتاهترين زمان به بيماران ارايه شود يكي از مهمترين أيتم تصميم گيري براي بنا كردن بيمارستان و بخشها ، بخصوص بخشهاي قلب، تروما و stroke unit دسترسي سريع است.

 

تنها بيمارستاني كه دسترسي ان بسيار اسان و در نقطه استراتژيك شهر واقع شده است بيمارستان امام رضا است.

 

 انتقال غير كارشناسي بخشها بخصوص بخشهايي مانند قلب و انژيوگرافي به بيمارستان دور از دسترس امام خميني اشتباه استراتژيك بزرگيست كه اسيبهاي ان را مردم شهر بايد متحمل شوند.

 

اصولا يكي از كمك هاي مهم انژيوگرافي انجام primary PCI است كه باعث نجات بيماران با سكته حاد ميشود كه انجام ان جز در بيمارستان امامرضاي سهل الوصول در جاي ديگري امكان پذير نيست و primary PCI جز دستورات أكيد مقام محترم وزات جناب اقاي دكتر هاشمي است.

 

يكي ديگر از خدمات انژيگرافي انجام revascularization در بيماران CVA حاد است كه ان هم بهترين مكان ان بيمارستان امام رضاست.

 

شهر و مردم آن نبايد تاوان كارشناسي غلط در arrangement بيمارستان جديد را بدهند.

 

 بيمارستان امام خميني با بودجه اين مردم ساخته شده است و نبايد بجاي اينكه باعث ارتقاي سلامت شهر شود خداي نكرده باعث اختلال در سلامت مردم گردد.

 

اين بيمارستان با كارشناسي درست ميتواند defect هاي درماني شهر را پوشش دهد و با نظرخواهي از أفراد  دست اندركاران بومي و غير بومي  شهري و استاني  و دلسوز در حوزه سلامت  كه سالهاست با مشكلات سلامت شهري آشنايي كامل دارند به بهترين نحو و با كمترين تداخل در أمور ساير بيمارستانها شهر فعاليت خود را ادامه دهد.

 

حتما اين بيمارستان بايد بيمارستان مستقل باشد نه جايگزين امام رضا، كه اگر چنين نباشد جز خسران چيز ديگري براي شهر ندارد.

 

 خوشبختانه بيمارستان امام رضا فضاي كافي براي استاندارد سازي دارد كه حتما بايد شهر به آن سمت حركت كند.

 

 اميد است در آينده نزديك شاهد فعاليت هر چهار بيمارستان با كارشناسي دقيق باشيم و بتوانيم اين بيمارستانها و يا بعضي از انها را بعنوان بالين دانشكده پزشكي تعريف كنيم، رسيدن به اين نقطه  هم اسان است و هم حق مردم عالم پرور آمل.

 

دكتر فرهاد زماني

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   3

 1. بهزاد جوادیان

  بهزاد جوادیان

  احسنت دکتر جان دم شما گرم حدود 15 سال از این شهر رفته اید و مثل خیلی ها که فقط برای تفریح به این شهر می ایند و می روند با هر هفته یا دوهفته امدن تان و درمان بیماران نیازمند نشان دادید که همواره شهر امل برای تان مهم بوده و می باشد . امل باید به چون شماهایی بر خود ببالد خداوند حفظ تان کند سپاس بیکران

 2. سلمانپور

  سلمانپور

  بیمارستان امام رضا (ع) آمل جلاد خانه است هرکسی پیاده رود جنازیش رود در سال 93 هفدهم ماه رمضان بود مادر عزیزم یک سرما خوردگی رفت بیمارستان توسط دکتر خائن و مزدور جلاد دکتر عبدالهی با تزریق آمپول بی جا جان مادرم را گرفت و چندین نفر را نابود خداوند دکتر را لعنتش کند و داغ فرزند خود را زار زار ببیند ما که نمی بخشیم انشاء الله خداوند هم او نبخشد و به عذاب دردناک گرفتار کند در آمل مردی پیدا نمی شود که این دکتر خائن را از روی زمین بردارد سلمانپور یکی از روحانی آملی

 3. دلسوز شهر

  دلسوز شهر

  با سلام جناب آقای دکتر با تمامی احترامی که برای شخص شما قائلم ، باید بگویم که کل صنف شما پزشکان بعد از اجرایی شدن طرح تحول سلامت و قبل آن به فکر سود آوری شخصی بوده اند که اگر اینچنین نبود به گفته ی وزیر وقت 70% از بیمارستان های کشور ورشکسته نبودند. مگر غیر از این است که این طرح برای رفاه حال مردم است پس چگونه است که تنها موردی که رویش مانور میدهید هزینه های درمان است.من از شما می پرسم ،آیا کسی روی عملکرد و بازدهی و کیفیت کاری پزشکان آنطور که شایسته این مردم است نظارت دارد؟یا همانند قانون آمری