سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل منصوب شد
27 تیر 1396 ، دیدگاه 0
طی حکمی از سوی احمد امیرسلیمانی شهردار آمل حسن علیزاده به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل منصوب شد.

طی حکمی از سوی احمد امیرسلیمانی شهردار آمل حسن علیزاده به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل منصوب شد.
کمال آنلاین :به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل ،احمد امیرسلیمانی عصر دوشنبه 26 تیرماه در جلسه معارفه سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی گفت:این سازمان جدید از نیازهای اساسی شهر آمل است و در آن دو بحث مهم ساماندهی مشاغل بویژه مشاغل مرتبط با کشاورزی و ازسویی دیگر قیمت و نظارت را عهده دار است.
وی با بیان اینکه برای پیشبرد و رسیدن به اهداف سازمان باید دارای نقشه راه و برنامه ریزی بود افزود: یکی دیگر از وظایف این سازمان ارتباط گسترده با سازمان صنعت معدن و تجارت است تا با هماهنگی های صورت گرفته اجناس تازه با قیمت مناسب به مردم ارائه شود.
امیرسلیمانی ارتباط با اتحادیه های تولید و توزیعی را اصل فراموش نشدنی این سازمان دانست و گفت: نقش ارزنده این سازمان با توجه به وجود نیروهای مفید و با انگیزه در شهرداری آمل در آینده نزدیک برای همگان قابل مشاهده خواهد بود.
شهردار آمل خاطر نشان کرد: آمل مهم ترین شرکت های تولید و توزیع مواد لبنی و کشاورزی را در اختیار دارد و به کمک این سازمان درآمد خوبی متوجه مجموعه شهرداری آمل  شده و فضای کسب و کار در شهر افزایش می یابد.   
امیر سلیمانی ادامه داد: نقش اعضای شورای اسلامی شهر آمل در راه اندازی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی بسیار ارزنده و قابل تقدیر و تشکر است .دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0