بستر کار برای شروع عملیات پل روگذر میدان هزارسنگر آماده است
27 تیر 1396 ، دیدگاه 1
فرماندار ویژه آمل : پروژه پل روگذر میدان هزار سنگر آمل یکی از پروژه‌های عظیم برای ساماندهی ترافیک خودروهای در حال تردد از شهر آمل به دیگر شهرهای استان مازندران است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه بسترسازی برای شروع عملیات پل روگذر میدان هزارسنگر آمل با حضور مسئولین خدمات رسانی و پیمانکار پروژه با اشاره به اینکه شهرستان آمل مدخل ورودی استان مازندران می باشد گفت: درگذشته به جهت حجم حضور مسافران در شهرستان شاهد ترافیک سنگین در ورودی آمل بودیم که با احدث پل امام حسین این معضل برطرف شد.

وی افزود: ساخت پل شهیدان کاظمی دینان، احداث تقاطع ها در داخل شهر و احداث بلوارها باعث شد که توانستیم کور ترافیک داخل شهر را حل کنیم.

فرماندار ویژه آمل با اشاره به اینکه مشکلاتی هم در خارج از شهرستان در امر کم کردن بار ترافیکی وجود دارد عنوان داشت: نقاط حادثه خیز شهرستان از جمله بریدگی روبروی اکسین ، تقاطع پلیس راه قدیم ، بریدگی روستای قلعه کش ، تقاطع کلاصفا و دوراهی روستای ولیسده و کلوده وجود دارد که شاهد تصادفات زیاد همراه با مجروح و کشته شدن هستیم.

رسولی با اشاره به پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس ، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیر کل ساخت و توسعه راه های منطقه شمال کشور در امر تسریع در ساخت میدان هزارسنگر اظهارداشت: پروژه پل روگذر میدان هزار سنگر آمل یکی از پروژه‌های عظیم برای ساماندهی ترافیک خودروهای در حال تردد از شهر آمل به دیگر شهرهای استان مازندران است.

وی ادامه داد: هدف اصلی این پروژه گره‌گشایی بارترافیکی شهر آمل است و موضوع بایستی به نحو شایسته در این پروژه بزرگ رعایت و اجرایی شود.

رسولی تصریح کرد: این پل با چند دهنه ۳۰ متری ساخته می‌ شود و طراحی آن به نوعی دیده شد تا نمای شهر و کسانی که از بالای پل عبور می‌کنند با ایمنی و سرعت خاصی عبور کنند.

فرماندار ویژه آمل با اشاره با بیان اینکه برای ساخت این پل بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است گفت: متاسفانه بخاطر کج خلقی بعضی از مدیران شهرستانی قرار بود که این پول در دو سال قبل احداث شود که امروز پس از سالها برای ساخت این پل عزم ملی بوجود آمد تا در سریعترین زمان ممکن احداث گردد.

رسولی با قدردانی از شهردار که نسبت به جابجائی المان شهدای ششم بهمن در وسط میدان اقدام نمود گفت: دستگاههای خدمات رسان از قبیل برق ، گاز ، مخابرات و آبفای شهری اگر تاسیساتی که در میدان دارند جهت جابجائی هماهنگی های لازم را با پیمانکار داشته باشند.

وی تصریح کرد: مردم نظارت برکارمان دارند و اگر نتوانیم در زمان تعیین شده این پل را افتتاح و به بهره برداری برسانیم مردم دیگر به مدیران شهری خود اعتماد نخواهند کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. ا

    ا

    اینم میشه مثل ورودی از طرف تهران ...دیگه نما نداره اول شهر اگه روگذر بزنین