دلنوشته نماینده کارگران آمل با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران
25 تیر 1396 ، دیدگاه 0
رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل و نماینده کارگران : از معدن شن بازدید کردید در این شهر آمل الان حدود چند ماه است که شنهای معدنها دارای آهک می باشد و تمامی کارگران ساختمانی دچار مشکل شدند.


کمال انلاین : مسلم مکاری، رییس انجمن صنفی کارگران ساختمانی آمل و نماینده کارگران در دل نوشته ای به مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران اظهارداشت: جناب مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، قدمتان را به شهر هزار سنگر گرامی می داریم تشریف آوردید به چند شرکت سری زدید و بازدید کردید تمام کارفرما ها باشما بودند حتی کسانی که مدعی کارفرمایی بودند هم باشما حضور داشتند و یک سوال آیا از بین این جمعیت یک نفر به عنوان کارگر یا نماینده کارگر با شما بود.

نیاز است درد دل اینها را بشنوید و آیا در بازدید از شرکتها از کارگران پرسیدید که چه چیزی کم دارید یا چه میزان حقوق می گیرید.

 از معدن شن بازدید کردید در این شهر آمل الان حدود چند ماه است که شنهای معدنها دارای آهک می باشد و تمامی کارگران ساختمانی دچار مشکل شدند.

 کاش یک نفر به عنوان نماینده کارگران با شما بود و خوشبختانه به مدیریت خوب مهندس چلابی که زبانزد تمامی ادارات می باشد فقط کارها رصد و بصورت لنگ لنگ داره پیش می رود و در حل واختلاف که هر روز شاید حداقل 15 پرونده را ما به بیمه بیکاری می فرستیم پس منتظر ورشکستگی تامین اجتماعی باشیم چون ظاهرا بیشترین آمار استان را داریم.

 جناب آقای مدیر کل انتظار ما این است که هر چند نماینده کارفرما با شماها بیشترند ولی ما کارگران هم خدایی داریم.

حضرتعالی از مدیران برتر استان هستید و ما مثل یک سرباز در خدمت شما هستیم و تقاضا داریم که مثل ادوار قبل یک نیم نگاهی هم به ما کارگران داشته باشید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0