بازدید رئیس، اعضای شورای شهر و شهردار آمل از شهرداری مشهد
22 تیر 1396 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : جهت بهره برداری از تجارب مفید شهرداری کلانشهر مشهد مقدس و سازمانهای وابسته ضمن بازدید با مدیران شهرداری مشهد و سازمانهای وابسته دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : در راستای تاسیس دو سازمان جدید تحت عنوان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی و سازمان حمل و نقل بار و مسافر ، شهردار آمل باتفاق رئیس و اعضای شورای شهر آمل جهت بهره برداری از تجارب مفید شهرداری کلانشهر مشهد  مقدس و سازمانهای وابسته ضمن بازدید با مدیران شهرداری مشهد و سازمانهای وابسته دیدار و گفتگو کردند.

تشکل دوسازمان جدید درشهرداری آمل

 در این راستا احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در گفتگویی این بازدید را بسیار ارزشمند و مفید اعلام نمود و اظهارداشت: در دوره چهارم شورا باتوجه به ابلاغ اساسنامه دو سازمان از سوی وزارت کشور بزودی مدیران عامل جدید دو سازمان معرفی و در آینده نزدیک کارشان را شروع خواهند کرد.

وی یادآورشد: سازمان جدید حمل ونقل بار و مسافر شهرداری آمل از ادغام دو سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی می باشد و سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی برتوزیع و قیمت فرآورده های کشاورزی نظارت خواهد داشت.

عمده وظایف سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی

شهردار آمل عمده وظایف سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی را ایجاد و اداره میدان های عمومی به منظور فراهم نمودن امکانات دسترسی سریع تر مردم به نیازمندی ها و مایحتاج عمومی نظیر میدان ارزاق، میدان میوه و تره بار، میدان فروش اتومبیل، میدان فروش دام و نیز مشاغلی که در اجرای بند 20 ماده 55 قانون شهرداری انجام می گیرد به عهده دارد خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0