توقیف خودروی پژو405 با بیش از 5 کیلو مواد مخدر در آمل
20 تیر 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : در اجراي اين طرح ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن کنترل محور و بازديد خودروهاي مشکوک ، یک دستگاه پژو 405 به رانندگی فردی به نام " م - ح" و و سرنشینی"م - ب " را متوقف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل از کشف پنج کيلو و پانصد گرم مواد مخدر تریاک و دستگیری 2 سوداگر مرگ در اين شهرستان خبر داد وگفت: در اجراي طرح ارتقاي امنيت اجتماعي و برخورد با ناهنجاري ها و عاملان افیونی طرح کنترل محور مواصلاتي در دستور کار این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،افزود :در اجراي اين طرح ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن کنترل محور و بازديد خودروهاي مشکوک ، یک دستگاه پژو 405 به رانندگی فردی به نام " م - ح" و و سرنشینی"م - ب " را متوقف کردند.

وی،با بیان این در بازرسی از این خودرو 5 کیلو و 500 گرم مواد مخدر تریاک کشف شد، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه با اشاره به این که مواد مخدر از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده ها و تزلزل افکار و ذهن خلاق جوانان جامعه به شمار می رود، از مردم خواست: برای مقابله با این بلای خانمانسوز با پلیس همکاری کرده و در صورت شناسایی عاملان افیونی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام دارند .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل از کشف 36 هزار نخ سيگار قاچاق و دستگيري يک قاچاقچي در اين شهرستان خبر دادوادامه داد : ماموران مبارزه با جرائم اقتصادي و قاچاق كالا و ارز پليس آگاهي شهرستان آمل هنگام كنترل خودرو هاي عبوري محورهاي مواصلاتي شهرستان به يک دستگاه خودروي پرايد مشکوک شدند و این خودرو را متوقف کردند.

وي افزود: ماموران در بازرسي از اين خودرو قريب به 36 هزار نخ سيگار قاچاق که به طرز ماهرانه اي جاساز شده بود ، کشف کردند.

سرهنگ گنجيان با اشاره به دستگيري فرد قاچاقچي بيان داشت: متهم پس از تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شده و خودوري مذکور نيز روانه پارکينگ گرديد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان تصريح کرد: در بسياري موارد استعمال دخانيات ساده نقطه شروع گرايش به معضل خانمانسوز اعتياد به مواد مخدر است، از اين رو تلاش پليس در جهت مبارزه با قاچاق نيازمند مشارکت عمومي است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0