به سخنان فاقد وجاهت قانونی در خصوص آستان امامزاده هاشم آمل توجه نمی کنیم
19 تیر 1396 ، دیدگاه 1
بخشدار لاریجان : آستان امامزاده هاشم طبق ماده 14 قانون تقسیمات کشوری متعلق به بخش لاریجان شهرستان آمل است و به حرفها و سخنان فاقد وجاهت قانونی توجه نمیکنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رضا مقدم در آئین تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بخش لاریجان اظهار داشت: هدف و رسالت مدیران این بخش خدمت جهادی به مردم شریف است و مدیران با وحدت و همدلی باید بهترین‌ها را برای مردم به ارمغان آورند.
بخشدار لاریجان آمل با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بیان داشت: مسئولین محترم متکبرانه با مردم برخورد نکنند که ما نوکر مردم هستیم و فلسفه وجودی ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.
وی افزود: در وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی (ره) از شهر آمل و مردم آن به نیکی یاد شده است.
 وی ادامه داد: طبق نامه جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور به رییس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در رابطه با انتقال مدیریت آستان امام زاده هاشم (ع) از دماوند به بخش لاریجان، ما تابع قانون هستیم و قانون فصل الخطاب است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه باید به قانون تمکین کنند و طبق ماده ۱۴ قانون تقسیمات کشوری وزارت کشور، آستانه امام زاده هاشم (ع)  متعلق به بخش لاریجان شهرستان آمل است.
رضا مقدم با اشاره به اینکه به سخنان بی اساس که پایه قانونی نداشته باشد توجه نمیکنیم، افزود: با پیگیری‌های مجدانه جناب آقای دکتر یوسفیان نماینده ارزشمند مردم شریف شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی و جناب آقای دکتر فلاح استاندار گرانقدر استان مازندران و ریاست محترم سازمان اوقاف و امور خیریه کشور،به زودی مدیریت آستانه امام زاده هاشم ( ع) به اوقاف لاریجان منتقل می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. فرزندی از دیار علویان

    فرزندی از دیار علویان

    نامه سرگشاده توسط فرزندی از دیار علویان به استاندار مازندران سخنی با استاندار مازندران جناب آقای ربیع فلاح جلودار امروزه مسئولین این استان باید گام مهمی در حفظ هویت و جغرافیا، تاریخ و فرهنگ منطقه مازندران بردارند . تاریخ هر ملت شناسنامه آن است و هر موجود بی شناسنامه، گمنام و بی اعتبار است. بر همین مبنا دانستن و داشتن تاریخ، از بایسته های زندگی انسان است. بدون تردید آشنایی با تاریخ این دیار ، برای هر فرد مازندرانی امری ضروری است. جناب آقای استاندار نمونه مثال آمل بخشی از تاریخ این استان