مراسم پنجمین سالگرد پهلوان ناجی مرحوم سید حسین ابراهیمیان در آمل برگزار شد +عکس
19 تیر 1396 ، دیدگاه 0
مراسم پنجمین سالگرد پهلوان ناجی مرحوم سید حسین ابراهیمیان با حضور رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، شهرداران آمل و ایزدشهر، مدیران شهرستان و دیگر مهمانان، همزمان با هفته ترویج فرهنگ پهلوانی در زورخانه شهید جبرییل نیاکی شهرستان آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مراسم پنجمین سالگرد پهلوان ناجی مرحوم سید حسین ابراهیمیان با حضور رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، شهرداران آمل و ایزدشهر، مدیران شهرستان و دیگر مهمانان، همزمان با هفته ترویج فرهنگ پهلوانی در زورخانه شهید جبرییل نیاکی شهرستان آمل برگزار شد.

مجتبی جوهری، رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور در این مراسم افزود: پهلوانی به زور بازو نیست و با ایثار و گذشت معنا می شود که فرد خود و زندگی را فدای هدفش می کند و در نهایت شجاعت تواضع دارد.

وی تصریح کرد: اگر امروز در ایران اسلامی امنیت داریم دلیلش وجود پهلوانانی است که با نثار جان های خود از این مملکت دفاع کردند و ماندگار شدند.

جوهری با بیان این که امروز نیاز به فرهنگ پهلوانی داریم، ادامه داد: در دوران دفاع مقدس و ادوار مختلف، این گود زورخانه اثرگذار بوده است.

رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور بیان داشت: باید گذشت و وفای به عهد داشته باشیم که این امور با مرام پهلوانی حاصل می شود و نیاز است فرهنگ پهلوانی برای ما ارزش داشته باشد.

وی با اشاره به این که جوانان این شهر دارند با مرام پهلوانی زندگی می کنند، خاطرنشان کرد: معنی پهلوانی از سوی پهلوان مرحوم سید حسین ابراهیمیان معنا شده است که به جد خود اقتدا کرد و ضرورت دارد قدردان ایثار و فداکاری جوانانی همچون این عزیز باشیم.

وی اظهارداشت: مدافعان حرم ما نیز پهلوان و ماندگار هستند که برای همگان مایه افتخار می باشند.

حسن یحیی پور، شهردار ایزدشهر در این مراسم اعلام کرد تندیس پهلوان ناجی مرحوم سید حسین ابراهیمیان با موافقت استاندار مازندران در محل عروج این عزیز نصب می شود که در این مراسم از ماکت تندیس رونمایی شد.

گفتنی است؛ در این مراسم از سوی رییس فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای کشور از خانواده پهلوان ناجی آملی مرحوم سید حسین ابراهیمیان با اهدای لوح سپاس و شال زورخانه ای قدردانی بعمل آمد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0