اجتماع بزرگ مدافعین حریم خانواده در آمل برگزار می شود
19 تیر 1396 ، دیدگاه 0
مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل : یکی از برنامه های این ستاد برگزاری راهپیمائی عفاف بانوان آملی در روز ملی عفاف و حجاب است که از سه نقطه شهر شروع و مبدا اصلی میدان 17 شهریور خواهد بود.

زینب سلطانی مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل درگفتگو با کمال آنلاین :گفت: رعایت حجاب و عفاف تنها به بانوان خلاصه نمی شود بلکه همه باید در حفظ عفاف در جامعه تلاش کنند.

وی افزود: رعایت حجاب و عفاف یکی از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است که همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده و در اصل از ضروریات پیشرفت جامعه به شمار می رود.

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل با اشاره به تشکیل جلسات در خصوص گرامیداشت هفته عفاف و حجاب در شهرستان آمل تصریح کرد: یکی از برنامه های این ستاد برگزاری راهپیمائی عفاف بانوان آملی در روز ملی عفاف و حجاب است که از سه نقطه شهر شروع و مبدا اصلی میدان 17 شهریور خواهد بود.

وی اشاره کرد: در اجتماع بزرگ مدافعین حریم خانواده علاوه بر برگزاری موسیقی، مراسم تجلیل از دو عضو آملی بنیاد ملی مدلباس ایران خانم ها جوادی و ابراهیمی صورت خواهد گرفت.

 وی به دیگر برنامه ها از قبیل برپایی نمایشگاه در حوزه عفاف و حجاب  همراه با فروش چادر به مبلغ 7 هزارتومان خبرداد و گفت: با برنامه ریزی که صورت گرفته کارناوال عفاف و حجاب در سطح روستاها همراه با فروش و نمایشگاه با همکاری بخشداران صورت می گیرد.

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری آمل اشاره کرد: یکی ازبرنامه های خوب امور بانوان تعویض چادر کهنه به نو درطول سال با نصف قیمت به بانوان آملی می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0