مهندس طاهرنژاد مدیرعامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل فردی زحمتکش و دارای پشتکار بود
17 تیر 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : مهندس طاهرنژاد سخت کوش، خادم، انسانی زحمتکش و دارای پشتکار بود که باتوجه به گزارشی به من داده شد در حین بیماری که با آن دست و پنجه نرم می کرد دست از کار برنمی داشت+ عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :  حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در مراسم بزرگداشت مرحوم مهندس حمیدرضا طاهرنژاد مدیرعامل فقید سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری آمل که با حضور فرماندار ویژه آمل، شهرداران، روسای ادارات، اعضای شورای اسلامی شهر، منتخبین شورای شهر دوره پنجم، معاونین، مدیران عامل سازمانهای شهرداری، مسئولین دوائر و کارکنان شهرداری، روحانیون و مردم قدرشناس در مسجد اسک آمل برگزار شد با بیان اینکه مهندس طاهرنژاد یکی از مدیران زحمتکش شهرمان بوده است گفت: همه انسانها یک آمدن و رفتی دارند و آنچه در دنیای فانی می ماند عمل آدمی است.

 وی با ابراز تاسف از درگذشت مهندس طاهرنژاد افزود: هرکسی که از مرگ این مرد زحمتکش باخبر شد متاثر گردید.

حجت الاسلام مرتضوی افزود: مدت کوتاهی که مسئولیت امام جمعه این شهر را دارم ایشان با گشاده رویی موضوعات را بیان و پیگیری می کردند.

امام جمعه آمل اشاره کرد: مهندس طاهرنژاد سخت کوش، خادم، انسانی زحمتکش و دارای پشتکار بود که باتوجه به گزارشی به من داده شد در حین بیماری که با آن دست و پنجه نرم می کرد دست از کار برنمی داشت.

مرتضوی گفت: وجود مهندس طاهرنژاد اثر گذار بود و رضایت همکاران و مردم را برای خودش فراهم کرد که همان عمل صالح است.

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل درحاشیه مراسم در گفتگو با خبرنگار گفت: درگذشت مهندس حمیدرضا طاهرنژاد برای مجموعه شهرداری و مدیریت شهری شهر آمل ضایعه ‌ای بس ناگوار و دردناک است و از دست رفتن مدیری لایق و توانمند را به همسر، فرزند، خانواده، همکاران، کارکنان و مدیران شهرداری آمل تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: مدیریت شهری آمل به خود می‌بالد نیرویی توانمند چون مهندس "حمیدرضا طاهرنژاد" را در دل خود پرورش داده و تقدیم مردم شهیدپرور و قدرشناس آمل کرده است.

شهردار آمل عنوان داشت: نیک می‌دانیم تلاش‌ ها و زحمات مهندس طاهرنژاد در احیای بافت فرسوده شهر آمل، نوسازی و بهسازی محلات حاشیه شهر، بازگشایی بلوارها و میادین شهر، بازسازی بازارهای سنتی و قدیمی شهر آمل، کمک و دستگیری از حاشیه‌ نشینان مناطق محروم، مشاوره ارزشمند تاثیرگذار وی در مدیریت شهری فراموش نشدنی خواهد بود.

امیر سلیمانی یادآورشد: یادبود مهندس طاهرنژاد در پروژه‌ها و علمکردهای ایشان بارز بوده و فراموش‌نشدنی خواهد بود و مجموعه مدیریت شهری اقدامات ارزشمند ایشان را فراموش نکرده و ضمن تسلیت به تمامی بازماندگان و متاثرین، ادامه دهنده راه وی خواهند بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0