زنگ نمادین افتتاحیه پروژه مهر سال 96 در دبستان شهید فروغ راعی آمل نواخته شد
15 تیر 1396 ، دیدگاه 1
با حضور معاون فرمانداری ویژه آمل، مدیر، معاونین و کارشناسان آموزش و پرورش آمل، خیرین مدرسه ساز و انجمن اولیا ، زنگ نمادین افتتاحیه پروژه مهر سال 96 در دبستان شهید فروغ راعی آمل نواخته شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل ضمن قدردانی از تلاش و زحمات آقای عباس بزرگزاده مدیریت دبستان در جهت آماده سازی دبستان جهت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: تلاش عزیزان در این دبستان نشان از این بود که معلمان و آموزش وپرورش لحظه ای بعداز تعطیلات بیکار نیستند و سال تحصیلی هنوز تمام نشده تمام مدیران مدارس اعم از دولتی و غیر دولتی با برنامه ریزی آماده بازگشایی مدارس در مهر هستند.

 وی با اشاره به اینکه لازمه داشتن مدرسه پویا و شاد همت همه را طلب می کند افزود: شعار امسال پروژه مهر مدیران مدارس رهبران برنامه درسی می باشد که همه تلاش می کنند تا در سه ماهه تعطیلی تابستان مدرسه ای شاد و بانشاط را برای آینده سازان این مملکت فراهم سازند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل اضافه کرد: پروژه مهر به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می تواند نقش کاملا مؤثر و مفیدی داشته باشد.

مرزبند اشاره کرد: پروژه مهر به تقویت مدیران و معلمان در تابستان توجه خاصی دارد که در تابستان کلاس ضمن خدمت با 80 عنوان درسی درچند مدرسه شروع خواهد شد.

 حسین احسانی معاون فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه آموزش وپرورش می تواند در تمام عرصه ها تاثیرگذار باشد گفت: اعتلای فرهنگ در نهادمقدس آموزش وپرورش می باشد که فصل تابستان فرصتی خوبی است که تمام مدیران با کارگروهی خود را برای مهر سال تحصیلی جدید آماده کنند.

 وی اشاره کرد: به خیال تصور عده ای که خیال می کنند تابستان درب دستگاه تعلیم وتربیت بسته می باشد درحالی که اجرای پروژه مهر برای نشاط و شادکردن محیط مدرسه و استقبال از دانش آموزان عزیز است.

 معاون فرماندار ویژه آمل تاکید کرد: تابستان بستر مناسبی است که شرایط را فراهم کنیم تا مدیران مدارس ضمن آماده کردن مدارس، مشارکت اولیا را در این امر مهم داشته باشند.

 احسانی با قدردانی از حمایت های مجمع خیرین مدرسه ساز در شهرستان عنوان داشت: علیرغم همه کمبودها و مشکلاتی که وجود دارد این عزیزان برای کمک کردن در امر تعلیم وتربیت وارد عرصه می شوند و جلوتر از دیگران در تمام صحنه ها حاضر هستند

 در این مراسم پس از نواختن زنگ، حکم مدیران در امر اجرای پروژه مهر بصورت نمادین اهدا شد و سید محمد رضوی مدیریت دبیرستان غیردولتی امین  مسئولیت قبول بازسازی دوکلاس دبستان را برعهده گرفت.

عباس بزرگ زاده مدیر دبستان پسرانه شهید فروغ راعی با دارابودن سابقه 26 ساله گفت: این دبستان دارای پایه های اول، دوم و سوم و تعداد شاگرد هر کلاس میانگین 30 نفر که جمعا 270 دانش آموز مشغول به تحصیل هستند.

وی با قدردانی از تعامل خوب اولیا دانش آموزان و خیرین افزود: این مدرسه تا سه سال قبل نیمه دایر بود یعنی دبستان طالقانی به علت نداشتن مکان چند کلاس را در این جا برگزار می کرد و از زمانی که مرداد 94 در این دبستان مشغول به کار شدم میز و نیمکت نداشت و رنگ آمیزی، سرویس بهداشتی و آب خوری تقریباً غیر قابل استفاده و حتی صندلی آموز گار وجود نداشت.

وی در پایان یادآورشد: خوشبختانه با کمک همه دوستان و با اجرای پروژه مهر بتوانیم شادابی و نشاط را در مدرسه برای آغاز سال تحصیلی جدید مهیا کنیم.

مدیر دبستان پسرانه شهید فروغ راعی  ادامه داد : تابستان 95 بهسازی مدرسه را با خرید 8دستگاه کولر ،سه فاز نمودن برق ،تعمیر دروازه ،  گل کاری محوطه دبستان  ،هوشمند سازی 8کلاس ، خرید 10لپ تاب را شروع کردم

بزرگ زاده اضافه کرد : با شروع خرداد وتعطیلی مدرسه سه کلاس درس بانصب کامل سرامیک کف کلاس که برای هر کلاس حدود دو میلیون پیش بینی نمودم وبقیه نیزدرحال  انجام می باشد .

وی به دیگر برنامه های بهسازی مدرسه را خرید سرسره ،نصب  لامپ  های هوشمند جهت تمرکز دانش آموزان در کلاس و خرید لگو می باشد

وی اظهارداشت :  شعار دبستان بازی می باشد و تمام برنامه ها با رویکرد بازی طراحی وانجام می شود و یکی دیگر از برنامه ها برنامه غذای سالم در سال تحصیلی جاری می باشد که قرار است با نظر دکتر مرزبند مدیریت آموزش و پرورش آمل انجام شود و طرح دیگر هم زنگ آراستگی می باشد که قرار است ده دقیقه آخر دانش آموزان کلاس را تمیز نمایند

وی درپایان از حمایت های دکتر مرزبند ،مهندس شریفی ، دکتر لطفی وامیر شعبانی ودیگر مسوولین تشکر نمود واز زحمات معاونین دبستان ،آموزگاران پر تلاش واعضای انجمن اولیا و آقای عسگری قدردانی ویژه نمود

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه .اگر علاقه دارید در نتایج جست و جو بهتر دیده شوید حتما به وبسایت ما سر بزنید