اختصاص 60 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان آمل
15 تیر 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : ساخت پل روگذر میدان هزارسنگر به عنوان اولین رهاورد بعداز انتخابات ریاست جمهوری می باشد که با پیگیری های نماینده مردم آمل درمجلس خوشبختانه پیمانکار پروژه انتخاب شد که بزودی شاهد عملیات آن خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید جعفر رسولی معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور نماینده سازمان برنامه و بودجه مازندران وکلیه مدیران دستگاههای اجرایی برگزار شد با بیان اینکه رویکرد اعتبارات درشهرستان توجه به پروژه های نیمه تمام می باشد گفت: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید با اختصاص اعتبارات ویژه ای توانستیم جهت زیرساختار راه روستائی که بعضی از این راهها حدودا بیش از 40 سال روستاییان با سختی رفت و آمد می کردند بودجه اختصاص دهیم.

 وی با بیان اینکه اجرای طرح هادی روستائی می تواند در مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری داشته باشد افزود: دولت توجه خاصی به روستاها دارد و یکی از اولویت های شهرستان اجرای طرح هادی در روستا می باشد که بتوانیم از مهاجرت روستائیان به شهر جلوگیری کنیم.

فرماندار ویژه آمل با قدردانی از تلاش و پیگیری های نماینده مردم آمل درمجلس برای گرفتن اعتبارات عنوان داشت: در بارش سنگین برف درسال گذشته با پیگیری های دکتر یوسفیان مبلغ 50 میلیارد ریال برای ترمیم شبکه های برق رسانی شهرستان اختصاص پیدا کرد که با تلاش مدیریت برق شهرستان بتوانیم از خاموشی برق در تمام فواصل سال جلوگیری کنیم و دیگر خاموشی نداشته باشیم.

 رسولی با اشاره به توجه دولت درامر رسیدگی به وضعیت بهداشت ودرمان شهرستان یادآورشد: در حوزه بهداشت ودرمان در شهرستان اتفاقات خوبی در احداث خانه های بهداشت و افتتاح بیمارستان امام خمینی افتاده است که هم اکنون 9 خانه بهداشت درحال ساخت می باشد که در ماههای آینده افتتاح خواهد شد.

 وی با اشاره به پیگیری اعتبارات استانی توسط مدیران دستگاههای اجرائی شهرستان اظهارداشت: مدیران برای جذب اعتبارات استانی پیگیری وتلاش کنند و نباید شاهد این باشیم که بخاطر عدم پیگیری اعتبارات به دیگر شهرهای استان برود.

وی با اشاره به تحویل زمین جهت ساخت پل روگذر میدان هزارسنگر گفت: این اتفاق به عنوان اولین رهاورد بعداز انتخابات ریاست جمهوری می باشد که با پیگیری های نماینده مردم آمل درمجلس خوشبختانه پیمانکار پروژه انتخاب شد که بزودی شاهد عملیات آن خواهیم بود.

 معاون استاندار به سفر ریاست سازمان برنامه و بودجه کشور به شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: خوشختانه این سفر برای شهرستان دستاوردهای خوبی داشته است که مبلغ 60 میلیارد تومان برای پروژه های نیمه تمام از قبیل تعریض بلوار امام رضا، تکمیل استادیوم ورزشی ، سالن صخره نوردی ، اجرای طرح هادی ، آبرسانی روستائی ، تقویت برق و...  اختصاص پیدا کرد.

 رسولی اشاره کرد: برای برق رسانی به چاههای کشاورزان و با پیگیری دکتر یوسفیان و دستور وزیر نیرو پس از دو سال مبلغ 750 میلیون تومان به این امر اختصاص پیدا کرد.

وی اشاره کرد: در سال جاری 680 پروژه با اعتباری بالغ بر 585 میلیارد تومان برای 43 دستگاه اجرائی در 18 فصل و 40 برنامه عمرانی اعتبارات پیش بینی شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0