مسابقات دوگانه ورزشی ، گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر درآمل برگزارشد + عکس
14 تیر 1396 ، دیدگاه 0
به منظور ایجاد شور و نشاط در بین جوانان و ورزشکاران در دو بخش آقایان و بانوان ، هیأت نوپای ورزش سه گانه ی شهرستان آمل با مدیریت دکتر چمن آرا و همکاری دیدنی اعضای هیأت سه گانه اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی در هر دو بخش برادران و خواهران به طور مجزا نموده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : در این مسابقات که با حمایت بی دریغ شرکت بازرگانی هایپر می اکسین شمال به مدیریت جناب آقای مهندس بهرام قلی زاده در سطح خیابان های شهر آمل بصورت جداگانه برگزار شد ، با استقبال کم نظیر خانواده ها و شهروندان آملی روبرو گردید. در ابتدا مسابقه دوچرخه سواری بخش آقایان از میدان هزارسنگر آمل به سمت خیابان هراز به مسافت 10 کیلومتر استارت خورد و پس از استراحت و پذیرایی مختصر ، مسابقه دو استقامت ورزشکاران به مسافت 5 کیلومتر آغاز گردید و تا محل مجتمع شرکت اکسین شمال که جمع زیادی از مسؤلین شهری و استانی، خانواده ها،  تماشاگران و نیز مسافران شهرهای دیگر منتظر دیدار قهرمانان بودند  به پایان رسید .

نفرات برتر این دوره مسابقه در بخش آقایان به شرح ذیل معرفی و ضمن دریافت احکام ، جوایز و مدال قهرمانی، جهت تمرینات منظم تحت نظر مربیان رسمی هیأت آمل انتخاب گردیدند :

مقطع نوجوانان1- جواد نوروزی2- رضا قربانی3- محمد حسن پور

مقطع جوانان1- حسین موسی پور2- سعید فلاح3- محمد جواد سلطانی

مقطع بزرگسالان1- محمد نیکپور2- عادل ابوپوربیشه3- حسین ناطقی

در بخش بانوان نیز که برای اولین بار در سطح استان مازندران و بعضا کشور برگزار شد خواهران گرامی با برنامه دوچرخه سواری ، مسابقه خود را آغاز و نهایتا تا شرکت هایپر می اکسین شمال رقابت را به پایان رساندند.

نفرات برتر این بخش نیز ضمن دریافت جوایز، مدال و احکام قهرمانی مقرر گردید زیر نظر مربیان هیأت به تمرینات خود در پارک ویژه بانوان و استادیوم شهید چمران ادامه دهند تا در رقابت های استانی و کشوری با آمادگی کامل شرکت نمایند .

نفرات برتر بخش بانوان به شرح ذیل معرفی شدند :

مقطع نوجوانان1- فریما محمود زاده2 -فاطمه شیرودی3- مهسا جلالی

مقطع بزرگسالان1- یاسمین چوبداری 2- حسنی آتشبار3- شبنم موسوی

مقطع جوانان1- هستی اکبری 2- پرستش بصیری 3- مریم حبیب الله نتاج

لازم به ذکر است که در این دوره از مسابقات آقای ناصر نصری ریاست محترم اداره ورزش و جوانان آمل، آقای فردین خداوردی رئیس هیأت ورزش سه گانه استان مازندران و نایب رؤسای استان آقای خشایار سالار و سرکار خانم ندا حسینی و نیز دکتر ایوب دانشفر مدیر مجتمع اکسین، سید رسول موسوی ریاست حراست مجتمع اکسین های شمال،سرگرد مسلم جناب، فرمانده ی یگان ویژه آمل و جمع کثیری از نیروهای نظامی ، انتظامی و ماموران پرتلاش راهنمایی و رانندگی، نیروهای خدوم  جمعیت هلال اهمر ، اورژانس شهرستان، خبرنگاران محترم شهری و استانی، پا به پای اعضای هیأت ورزش سه گانه آمل و نیز مهندس بهرام قلی زاده مدیر ورزش دوست شرکت بازرگانی هایپرمی اکسین شمال که میزبان و حامی اصلی این همایش بزرگ ورزشی بودند حضور فعال و چشمگیری داشته و در این موفقیت بزرگ سهیم بوده اند.

آنچه در حاشیه ی این رقابت ها بیشتر جلوه نمایی می نمود ، حضور دو زوج دوچرخه سوار ایران گرد و با تجربه آملی سرکار خانم سمیه لهاشی نسب که به همراه همسر روشندل خود ، میثم قربانی رکاب میزدند، زودتر از قهرمانان به خط پایان رسیدند و هدایای ویژه از دست مسؤلین دریافت داشتند.

*سرپرستی فنی مسابقات بخش آقایان را ، رضا میرزایی دبیر محترم هیأت ورزش سه گانه آمل و به کمک داوران پرتلاش آقایان حسن خلیلی، رحمت الله صفایی ، محمدرضا مختارزاده، محمد یزدانی، فرهاد رضوی، سید محمد رضائیان ، عباس یداللهی مقدم، مهندس مهدی سلطانی، رضوان ارجمندیان، رضا نوایی، محمد طیبی نژاد و دیگر عزیزان هیأت بعهده داشتند .

* سرپرستی فنی مسابقات بخش بانوان را سرکار خانم اولیاء شاملی نایب رئیس محترم هیأت و به همراهی خانم ها خدیجه پهلوان، ربابه شهسواری، مریم پروین ، رقیه اصغر نژاد ، ربابه لاسمی پور  ، سمیه شعبانی و دیگر اعضای هیأت عهده دار بودند.

سرپرستی کل مسابقات را صادق چمن آرا رئیس هیأت سه گانه شهرستان آمل به عهده داشته است.

*لازم به ذکر است که از تشکیل این هیأت فقط چهل روز میگذرد و در این مدت کوتاه : اجرای چهار دوره مسابقه داخل شهری ، یکدوره اعزام تیم به مسابقات استانی و کشوری ، انتخاب یک ورزشکار سه گانه به نام رامتین کاظمی به عنوان عضو تیم ملی ورزش سه گانه و هم اکنون حاضر در اردوی تیم ملی ،حضور درجلسه سراسری فدراسیون ورزش سه گانه ایران و نیز برگزاری 6 جلسه رسمی برای اعضای هیأت آمل درکارنامه ی مسؤلیت ایشان ثبت شده است.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0