افتتاح 22 پروژه عمرانی با هزینه ای بالغ بر 23 میلیارد ریال در روز ملی دهیاری
12 تیر 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار دشت سر : امروزه دهیاران بعنوان مدیران محلی با تکیه بر اراده مردم و ارتباط رسمی و منطقی با دولت، وظیفه تحول و توسعه جامعه خویش را برعهده دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مهدی حسین‌نژاد بخشدار دشت سر با گرامیداشت روز ملی دهیاری اظهارداشت: دهیاران با برنامه ریزی و توسعه روستایی نقش ممتاز و برجسته ای دارند که بدون مدیریت  کار آمد و نهاد های مردمی و مشارکتی ، اهداف توسعه روستایی تحقق نخواهد یافت.

وی تصریح کرد: امروزه دهیاران بعنوان مدیران محلی با تکیه بر اراده مردم و ارتباط رسمی و منطقی با دولت، وظیفه تحول و توسعه جامعه خویش را برعهده دارد.

بخشدار دشت سر با بیان اینکه مشارکت مردم در عرصه توسعه و عمران روستا موثر می باشد افزود: مشارکت مردمی یکی از مهم ترین شیوه ها و راهکارهای توسعه میان اعضای جامعه است که می تواند در پیشبرد اهداف آموزشی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی به کار آید و یکی از شروط اساسی توفیق برنامه ریزی در روستاها میزان مشارکت مردم در فرآیند برنامه ریزی می باشد.

حسین ‌نژاد برنامه ها و اهداف استراتژیک روستاهای بخش دشت سر را در حوزه فرهنگی و اجتماعی، عمرانی، مشارکت مردمی، گردشگری و جذب گردشگر، افزایش حریم روستایی، خدمات و مدیریت عمومی، مدیریت بحران، امنیت اجتماعی و محیط زیست برشمرد.

وی باقدردانی از تلاش و زحمات دهیاران بخش دشت سر در جهت عمران و آبادانی با مشارکت مردمی و همراهی خوب شوراهای اسلامی روستا گفت: امسال باهمت و تلاش دهیاران بخش، 22 پروژه عمرانی شامل آسفالت، برق رسانی، احداث کانال، تقویت آب شرب ، افتتاح زمین ورزشی، نصب سنگ جدول ، زیرسازی و دیگر امور با اعتباری بالغ بر 23 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0