آمادگی برای اجرای پروژه مهر با شعار مدیران مدارس، رهبران برنامه درسی
12 تیر 1396 ، دیدگاه 0
دبیر ستاد پروژه مهر شهرستان آمل : پروژه مهر به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می تواند نقش کاملا مؤثر و مفیدی داشته باشد.

مهندس حسین رضایی معاونت متوسطه آموزش و پرورش شهرستان آمل و دبیر ستاد پروژه مهر شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین با اشاره به اینکه شروع پروژه مهر ۹۷-۹۶ با شعار محوری؛ مدیران مدارس، رهبران برنامه درسی خواهدبود گفت: آغاز مهرماه، شروع مجدد بهار تعلیم و تربیت، نشاط، شادابی و امید به آینده روشن را در ذهن متبادر می سازد و این تکاپو جلوه زیبایی را به جامعه می بخشد که بدین جهت آموزش و پرورش در خصوص بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس اقداماتی را تحت عنوان (پروژه مهر) انجام می دهد.

وی با اشاره به اینکه پروژه مهر نماد مدیریت (برنامه ریزی، سازماندهی، هماهنگی، رهبری و ارزشیابی) است و پروژه مهر مظهر بهره وری (کارایی و اثربخشی) می باشد.

دبیر ستاد پروژه مهر شهرستان آمل اضافه کرد: پروژه مهر به منظور ارتقای کمی و کیفی فعالیت های آموزش و پرورش در آستانه بازگشایی مدارس و توفیق هرچه بیشتر در امر تعلیم و تربیت، می تواند نقش کاملا مؤثر و مفیدی داشته باشد.

مهندس رضایی یادآورشد: پروژه مهر به عنوان اقدامی سازنده، مؤثر و سازمان یافته در هر سال تحصیلی برای آماده سازی مدارس می باشد.

وی هدف پروژه مهر را  برنامه محور شدن همه فعالیت ها و برنامه ریزی به منظور فراهم نمودن زمینه های مناسب و تمهید ساز و کارهای لازم جهت بازگشایی هرچه باشکوه تر مدارس عنوان نمود به نحوی که دانش آموزان برای ورود به مدرسه لحظه شماری کنند.

معاونت متوسطه آموزش و پرورش آمل  اشاره کرد: بدین خاطر بر مدیران سطوح مختلف ستادی، استانی، منطقه ای و مدیران مدارس است که به منظور شروع سال تحصیلی ، اقدامات مؤثری را در موارد گوناگون، انجام دهند تا نقش و خاطره این روز به یاد ماندنی در اذهان دانش آموزان در طول سال تحصیلی بعنوان یک خاطره خوش باقی بماند.

وی تاکید کرد: آموزش و پرورش آمل در راستای عملیاتی کردن این امر مهم ، امسال شروع پروژه مهر ۹۷-۹۶ را با شعار محوری؛ مدیران مدارس ، رهبران برنامه درسی از ۹۶/۴/۱۴ با افتتاحیه نمادین در دبستان فروغ راعی خود را آماده و مهیا می کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0