جزییات عملیات نجات کودک غرق شده در رودخانه هراز
11 تیر 1396 ، دیدگاه 0
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل : بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه ۳ تیم امدادی به همراه ۳ دستگاه خودروی امدادی منطقه اعزام شدند و عملیات جستجو آغاز شد.

کمال آنلاین / به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل، جمشید نیک زاد با اعلام این خبر افزود:در پی تماس تلفنی در ساعت ۱۷:۴۵ با مرکز ۱۱۲ جمعیت هلال احمر مبنی بر اعلام غرق شدن کودک ۷ ساله به نام (پ.ق)، بلافاصله تیم های امدادی پایگاه های امداد جاده ای کهرود، گزنک و رینه جمعیت هلال احمر شهرستان آمل به منطقه اعلام شده اعزام شدند.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اعزام دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودرو نجات به همراه تیم های امدادی؛ گفت: بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه ۳ تیم امدادی به همراه ۳ دستگاه خودروی امدادی منطقه اعزام شدند و عملیات جستجو آغاز شد.

نیک زاد در همین زمینه ادامه داد:عملیات جستجوی کودک غرق شده از پلیس راه بایجان تا منطقه شکل شاه مورد رصد قرار گرفت؛ ولی تا این لحظه اثری از کودک مغروق پیدا نشد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اینکه عملیات تاکنون ادامه داشت؛ گفت: به دلیل تاریک شدن هوا و نبود دید کافی، عملیات جستجو متوقف شده تا مجددا از صبح فردا  و با روشن شدن هوا، ادامه یابد.

نیک زاد در همین زمینه ادامه بیان کرد: خانواده های این کودک مغروق در پایگاه امداد جاده ای کهرود اسکان داده شدند.

  رییس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل  در پایان از اهالی بومی منطقه و مسافرانی که در حاشیه رودخانه هستند در خواست کرد: در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله مراتب را به شماره تلفن ۱۱۲ جمعیت هلال احمر اطلاع دهند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0