ضرورت حمایت دستگاه قضایی از تولید و اشتغال / آتش به اختیار به مفهوم توهین به مسئولین نظام نیست
9 تیر 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : امروز دستگاه قضا با حمایت از سرمایه گذاران تولید و اشتغال رادر این شهرستان ایجاد کنند و از فرماندار آمل که در این مدت کوتاه توانستند در این جهت گامی بردارند تشکر و قدردانی می شود.

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل درخطبه های نماز جمعه که با حضور مردم در مصلی این شهر برگزار شد با بیان اینکه تقوا به مفهوم عمل کردن به خوبیهای عالم می باشد گفت: برای رسیدن به تقوای الهی باید بدی ها را از خود دور کنیم.

 وی افزود: یکی از اوصاف پرهیزکاران نرساندن آزاد به دیگران می باشد تا مردم از شر او در امان باشند و به دستگیری از دیگران همت کنند و سراسر وجودش خیرخواهی باشد.

 امام جمعه آمل افزود: دین اسلام دین محبت و مهربانی می باشد که ضرورت دارد این امر مهم و اساسی را ترویج دهیم.

 مرتضوی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درخطبه های نماز عید سعید فطر بیان داشت: ما که پیرو ولایت فقیه هستیم باید یاد بگیریم که چگونه عمل کنیم و آتش به اختیار این نیست که به مسئولین نظام توهین کنیم و با اینگونه حرکات دشمن را شاد کنیم که شدیدا محکوم است.

 وی با اشاره به پرتاب 6 موشک توسط سپاه به مقر داعش در دیرالزور سوریه اظهارداشت: اینگونه حرکات دشمن شاد نیست که در راس آن اسرائیل و آل سعود بسیار ناراحت شدند.

 امام جمعه آمل با انتقاد از کسانی که دم از حقوق بشر می زند ولی خود عمل نمی کنند گفت: با گرفتن پول های کثیف ترامپ از دولت سعودی مجوز قتل کودکان درشهرهای یمن را صادرکرد و دربین سران عرب ها رعب و وحشت ایجاد کرد که برای زنده ماندن باید به او پول دهند.

 مرتضوی با اشاره به هفته قوه قضائیه وسالروز شهادت شهید بهشتی و72 تن از یاران باوفایش گفت: امروز دستگاه قضا با حمایت از سرمایه گذاران تولید و اشتغال رادر این شهرستان ایجاد کنند و از فرماندار آمل که در این مدت کوتاه توانستند در این جهت گامی بردارند تشکر و قدردانی می شود.

 وی با اشاره به ساخت نیروگاه در شهرک صنعتی شهرستان اشاره کرد: خوشبختانه با حمایت های رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت مازندران و مدیرکل برق مازندران شاهد ساخت نیروگاه هستیم و تاکنون 400 نفر مشفول به کارشدند که با راه اندازی آن برای 1000 نفر شفل ایجاد می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0