دستگیری 40 نفر از اراذل و اوباش/ برخورد با تخلف و تخریب در فضای مجازی / ضرورت حمایت از سرمایه گذاری
9 تیر 1396 ، دیدگاه 0
دادستان آمل : متاسفانه بعضی از مدیران کانال ها و سایت ها از آتش به اختیار در جهت تخریب مسئولین شهرستان گام برمی دارند و از فرماندار آمل و رئیس شورای تامین شهرستان تقاضا داریم که بااین افراد بشدت برخورد شود تا اینگونه افراد به خودشان اجازه ندهند که به مسئولین دلسوز شهرستان توهین و عملکرد آنها را زیر سئوال ببرند.

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : علی طالبی دادستان شهرستان آمل بمناسبت هفته قوه قضائیه و در جمع نمازگزاران شهر آمل با اشاره به بیان امنیت و وظایف دستگاه قضا درجهت تامین امنیت برای آحاد مردم گفت: در جهت تامین امنیت و آسایش مردم دستگاه قضایی به رشد وشکوفائی قابل قبولی رسیده که امروز مردم در جای جای این شهرستان شاهد آن هستند.

 وی با بیان اینکه در سالهای اخیر در شهرستان عده ای ارازل و اوباش با راه انداختن کاروانی قصد برهم زدن امنیت شهر را داشتند افزود: این عده با تیراندازی شبانه در بعضی از نقاط شهر خواستند رعب و وحشت را در بین مردم ایجاد کنند که با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی شهرستان در همین رابطه 40 نفر دستگیر شدند.

 دادستان آمل با تاکید بر اینکه دادستانی برای یکی از این  ارازل واوباش حکم محارب را صادرکرد عنوان داشت: متاسفانه مقاومت هایی صورت گرفت تا جلوی حکم گرفته شود که جهت تائید نهایی پرونده به کیفری استان صادر شد و خواستار تائید حکم هستیم تا درسی برای کسانی باشد می خواهند آسایش و امنیت مردم را به خطر بیندازند.

طالبی حفظ انفال و بیت المال را از وظایف به حق دستگاه قضا نام برد و یادآورشد: در عرصه منابع طبیعی، تجاور به بستر رودخانه و جلوگیری از تبدیل اراضی کشاورزی به ساخت وساز اقدامات خوبی انجام شده است که با کمک جهادکشاورزی شهرستان از تغییر کاربری زمین جلوگیری بعمل آورده و برخوردهای خوبی با متجاوزین صورت گرفته است.

 وی با قدرانی از تلاش های نیروی انتظامی و سربازان گمنام امام زمان شهرستان در برخورد با سوداگران مرگ تصریح کرد: در روزهای گذشته اقدامات خوبی صورت گرفت که درهمین رابطه کشف 330 کیلوگرم هروئین رادر شهرستان شاهد بودیم.

 دادستان آمل با ابراز نگرانی از وجود فضاهای مجازی که بدون مجوز مشغول فعالیت هستند و امنیت شهر را در بعضی مواقع به خطر می اندازند گفت: مسئولین وزارت ارشاد باید ورود جدی پیدا کنند و یه هرکسی مجوز ندهند تا این موضوع را پیگیری کنیم که می گویند باید فرهنگ سازی شود و سئوال این است چه کسانی باید فرهنگ سازی کنند ؟

طالبی از دولتمردان و نمایندگان مجلس تقاضا نمود که جهت سروسامان دادن به بعضی از کانال ها و سایت ها ورود جدی پیدا کنند و راهکاری را در جهت دادن مجوزها چاره اندیشی کنند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز شاهد خودکشی و اتفاقات ناگوار دراین شهرستان هستیم که بواسطه استفاده نا بجا از فضاهای مجازی بوده است اظهارداشت: متاسفانه بعضی از شبکه های اجتماعی در جهت اشاعه فکر همجنس بازی و افکار جنسی مشغول فعالیت هستند که باید جلوگیری شود.

وی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری درخصوص استفاده از لفظ آتش به اختیار افزود: آتش به اختیار یک کار فرهنگی و خودجوش می باشد و مخالف هرگونه تهدید و هنجارشکنی درجامعه هستیم.

دادستان آمل تاکید کرد: متاسفانه بعضی از مدیران کانال ها و سایت ها از آتش به اختیار در جهت تخریب مسئولین شهرستان گام برمی دارند و از فرماندار آمل و رئیس شورای تامین شهرستان تقاضا داریم که بااین افراد بشدت برخورد شود تا اینگونه افراد به خودشان اجازه ندهند که به مسئولین دلسوز شهرستان توهین و عملکرد آنها را زیر سئوال ببرند.

 طالبی اضافه کرد: با هرکسی که بخواهد با جریان سازی خدمات مسئولین شهرستان را در هر لباس و یا سمتی که باشند زیرسئوال ببرد، دستگاه قضائی شهرستان ورود پیدا خواهد کرد و با آنها طبق قانون برخورد خواهد شد.

وی با گرامیداشت روز صنعت ومعدن گفت: دستگاه قضایی از سرمایه داران حمایت نمی کند ولی از سرمایه گذار حمایت می کند و کسانی که می خواهند در این شهرستان خدماتی ارائه دهند و جوانان بیکار را مشغول به کار کنند مورد حمایت قرار می دهد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0