اجرای ششمین جشنواره پارک پاک در آمل
8 تیر 1396 ، دیدگاه 0
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل : اجرای الگوی تفریحات سالم براساس آموزه‌های دینی، استفاده حداکثری از پارک‌ها و تفرجگاه‌ها برای مقابله با آسیب‌ های اجتماعی و ترویج کارهای فرهنگی هنری از اهداف ما در برگزاری این جشنواره بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ بهروز عیسی‌زاده جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آمل در جلسه ستاد پشتیبانی جشنواره پارک پاک در آمل بابیان اینکه امسال برای ششمین سال پیاپی این جشنواره را در شهرستان آمل برگزار می‌کنیم، بیان کرد: جشنواره پارک پاک در پارک دهکده طلایی شهرستان آمل که یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های استان مازندران است برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همه‌ ساله از سوی شهروندان و مسافرین استقبال بسیار خوبی صورت می‌گیرد، اظهار داشت: اجرای الگوی تفریحات سالم براساس آموزه‌های دینی، استفاده حداکثری از پارک‌ها و تفرجگاه‌ها برای مقابله با آسیب‌ های اجتماعی و ترویج کارهای فرهنگی هنری از اهداف ما در برگزاری این جشنواره بوده است.

 جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل خاطرنشان کرد: در جشنواره فرهنگی هنری پارک پاک آمل غرفه هایی را داریم که کارهای فرهنگی، هنری، ورزشی، عفاف و حجاب، کودک و بازی‌ های بومی و محلی در آنجا صورت می‌گیرد.

عیسی زاده اضافه کرد: نماز جماعت، محفل انس با قرآن، رادیو پارک، جنگ شادی ، سینمای پارک و مسابقه نقاشی برای کودکان از برنامه ‌های ما در این جشنواره بوده است.

وی با بیان اینکه جشنواره پارک پاک در سه ‌ماهه تابستان سال جاری برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره از روز 7 تیرماه آغاز می‌شود که در طول هفته پنج شب اجرای برنامه ها صورت می‌گیرد.

 جانشین فرمانده سپاه ناحیه آمل پرداختن به بحث اقتصاد مقاومتی را یکی از اولویت ‌های اصلی جشنواره پارک پاک آمل عنوان کرد و افزود: قطعاً از کارآفرینان و مشاوران اقتصاد مقاومتی در برنامه‌های خود استفاده خواهیم کرد.

عیسی زاده اشاره کرد: سیاست امسال بر این مبنا می باشد که جشنواره بصورت سیار در تمام نواحی پارک  برای کاهش آسیب های اجتماعی برگزار خواهد شد.

حسین احسانی معاون فرمانداری ویژه آمل با بیان اینکه اجرای برنامه های فرهنگی نیازمند همت و تلاش همه دستگاههای فرهنگی است گفت: خوشبختانه اجرای جشنواره پارک پاک جلوه ای از کار فرهنگی می باشد که توسط سپاه ناحیه آمل برگزار می شود.

 وی افزود: اگر در مبارزه فرهنگی با ابزار های فرهنگی در مکان هایی که هنجارشکنی صورت می گیرد توسعه دهیم بهتر تاثیر گذارخواهد بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0