ضیافت های افطاری توسط مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران برپا شد
4 تیر 1396 ، دیدگاه 0
رییس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران : خدا را شاکرهستیم توانستیم در هفته قوه قضاییه و در شبهای پربرکت ماه مبارک رمضان با برپایی ضیافت افطاری، همدلی و همکاری را با مجموعه قوه قضاییه فراهم سازیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : همزمان با هفته قوه قضاییه، ضیافت افطاری توسط مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران با حضور رییس کل و معاونین دادگستری مازندران، نمایندگان مجلس شهرهای ساری و میاندورود، قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی، روسای دادگستری ها، دادستانها، قضات، اعضای شورای حل اختلاف، روسا، معاونین و مسئولین اجرا و کارشناسان رسمی دادگستری به میزبانی شهرهای ساری، قائم شهر و آمل توسط مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران برگزار شد.

سیامک سلامت پور رییس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران با قدردانی و تشکر از حضور مهمانان در ضیافت افطاری این مرکز گفت: خدا را شاکرهستیم توانستیم در هفته قوه قضاییه و در شبهای پربرکت ماه مبارک رمضان با برپایی ضیافت افطاری، همدلی و همکاری را با مجموعه قوه قضاییه فراهم سازیم.

وی اشاره کرد: آنچه برایمان مهم است این می باشد که همه ما زیر مجموعه قوه قضائیه به ریاست حضرت آیت الله آملی لاریجانی هستیم و هر کسی و درهر سمتی قرار دارد درراستای منویات ایشان در جهت خدمت رسانی بمردم شریف و نجیب استان مازندران  گام برمی داریم.

رییس هیئت مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران اظهارداشت: در مازندران بیش از 850 کارشناس رسمی دادگستری وجود دارد که در بین تمام استانهای شمالی بیشترین کارشناسان را دارد و به عنوان قطب تصمیم گیری محسوب می شود.

سلامت پور بیان داشت: کارشناسان به عنوان بازوان توانمند قوه‌ قضاییه هستند و تلاش داریم با همبستگی و تعالی برای توسعه فعالیت قضایی در استان گام برداریم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی تقوی فرد، رییس کل دادگستری مازندران با قدردانی از حرکت زیبا و بایسته مرکز کارشناسان رسمی دادگستری مازندران در برپایی ضیافت افطاری با اشاره به اینکه گرفتن روزه ایمان را قوی می کند، گفت: کسانی که روزه می گیرند تا ایمانشان قوی شود ثواب روزه شان بیشتر است.

 وی با بیان اینکه خداوند به روزه ما نیازی ندارد، افزود: روزه گرفتن برای خودمان است که بتوانیم ایمانمان را قوی کنیم تا به خدا بیشتر نزدیک شویم.

رییس کل دادگستری مازندران اشاره کرد: با روزه گرفتن انسان خود را کنترل می کند که تقوای بیشتر را کسب کند.

 تقوی فرد ادامه داد: خداوند متعال تمام اعمال انسان را نظارت می کند و در هر رای که شما قضات عزیز صادرمی کنید خداوند ناظراست.

 همچنین در این مراسم دکتر سید علی ادیانی نماینده مردم  قائم شهر، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی و سیمرغ در مجلس مطالبی را در خصوص برنامه های آینده و استفاده از نظرات کارشناسان در تصویب قوانین ، حجت الاسلام والمسلمین سیدمرتضی موسوی معاون قضایی و فرهنگی دادگستری کل استان مازندران و قاسم کرمانی خلیلی ریاست  دادگستری شهرستان محمودآباد در خصوص اهمیت ماه مبارک رمضان وتعامل دستگاه ثضا با کارسناسان رسمی دادگستری مطالبی را عنوان داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0