کسب رتبه اول اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در مازندران
3 تیر 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل : این موفقیت مرهون تلاش و زحمات همه همکاران و اعضای ستاد پشتیبانی شهرستان صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عباس مرزبند، مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل درجلسه پشتیبانی سوادآموزی شهرستان آمل با اشاره به موفقیت اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل در امر سواد آموزی و کسب رتبه اول استانی گفت: این موفقیت مرهون تلاش و زحمات همه همکاران و اعضای ستاد پشتیبانی شهرستان صورت گرفته است.

 وی افزود: با توجه به ابلاغیه سال 95 قرار بود 2150 نفر تحت پوشش سوادآموزی قرار گیرند و با تلاش هایی که صورت گرفت 3250 نفر تحت پوشش نهضت سوادآموزی شهرستان قرار گرفتند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل با تقدیر از زحمات رئیس اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل ادامه داد: خوشبختانه شهر آمل به عنوان یادگیری در نظر گرفته شد که در بخش امام زاده عبدالله در یک مدرسه بیش از 80 نفر مشغول تحصیل در امر سوادآموزی هستند که در استان تاکنون چنین اتفاقی نیافتاده است.

 مرزبند اشاره کرد: یکی از راههای شناسائی افراد بی سواد ثبت نام از دانش آموزان می باشد که اگر والدین شان بی سواد هستند مورد شناسائی قرار می گیرند که با گرفتن کد ملی و آدرس با آنها تماس می گیریم.

 حسین احسانی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آمل با قدردانی و تبریک کسب رتبه اول استانی اداره سوادآموزی آموزش و پرورش آمل گفت: کار بزرگی صورت گرفته که توانستید چنین رتبه ای را در استان کسب کنید و برگ زرینی دیگر برای افتخارات دستگاه تعلیم وتربیت شهرستان افزوده شد.

 وی اشاره کرد: یکی از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پایه گذاری نهضت سوادآموزی بفرمان امام عزیزمان بود تا بی سواد ریشه کن شود.

 معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه آمل تاکید کرد: باسواد کردن بی سوادان یک وظیفه ملی و دینی است که درصدر اسلام جنگهایی که پیامبر اسلام می کردند پس از گرفتن اسیران فرمودند هر اسیر که بتواند 10 نفر مسلمان را با سواد کند آزاد است و این اهمیت سواد را می رساند.

 عزت یدالهی رئیس سواد آموزی آموزش و پرورش آمل گفت: اولویت های دیگر سوادآموزی شناسایی اولیاء بی سواد و کم سواد دانش آموزان میباشد زیرا هر اندازه سطح سواد خانواده ها بالاتر رود نقش مشارکتی آنها با مدارس بیشتر شده و برنامه های پرورشی و آموزشی بهتری ارائه می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0