نماینده مردم آمل در مجلس تاکید کرد:
3 تیر 1396 ، دیدگاه 0
ضرورت توسعه ظرفیت دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی در نشست با رییس و مسئولین دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل که با حضور مسئولان و خیرین شهرستان برگزار شد اظهارداشت: 3 سال است که دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین شهرستان آمل فعال شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه همین مقدار هم اجازه نمی دادند که چنین دانشگاهی را داشته باشیم اما زمینه تحقق آن را فراهم کردیم.

یوسفیان ملا ادامه داد: آغاز کار دانشکده در این مکان با اقدام مجمع خیرین شهرستان آمل آغاز شد و وقف خانواده تفضلی نیز سبب گردید تا روزنه ای ایجاد شود.

نماینده مردم آمل در مجلس بیان داشت: اینجا ابتدا دانشکده دامپزشکی بود و به سبب هزینه های بالای آن به سمت دانشگاه تخصصی فناوری های نوین رفتیم.

وی بر ضرورت توسعه ظرفیت دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل تاکید کرد و افزود: نیاز است ادغام دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل و دانشکده علامه حسن زاده آملی را داشته باشیم که به همین منظور جلسه ای با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در تهران برگزار می کنیم و اقدام خواهیم کرد.

یوسفیان ملا تصریح کرد: 52 هکتار زمین و مازاد آن در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی قرار دارد که می توانیم با حضور دانشگاه دولتی تخصصی فناوری های نوین آمل در آن منطقه شهرک دانشگاهی داشته باشیم.

 نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: به دلیل آنکه زمین در آمل کم است نیاز می باشد امکانات را تقسیم کنیم که با مسئولان عالی کشور و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی مذاکراتی در این خصوص خواهیم داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0