نماینده مردم آمل در مجلس در اجتماع روز قدس مردم دابو و دشت سر:
2 تیر 1396 ، دیدگاه 0
حمله موشکی سپاه نمایش اقتدار نظام اسلامی بود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین، عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس در اجتماع بزرگ راهپیمایان روز قدس بخش دابودشت و دشت سر آمل با اشاره به واقعه هولوکاست گفت: در کشور ایران 5 اقلیت که در قانون اساسی به رسمیت شناخته شدند و درمجلس هر یک دارای کرسی هستند و در کشور آمریکا که خود را دارای تمدن بزرگ می دانند هیچ یک از اقلیتها در دو مجلس آمریکا کرسی نداشته و حق هیچ گونه اظهارنظری ندارند.

وی با اشاره به اینکه در جنگ جهانی دوم کشتارهای زیادی صورت گرفت، ادامه داد: در آن جنگ مسلمانان، مسیحیان، یهودیان و دیگر اقلیتها کشته شدند و فقط مختص به اقلیت یهود نبود.

 نماینده مردم آمل در مجلس اشاره کرد: پس از جنگ جهانی که قرار شد سران ارتش آلمان را محاکمه کنند رهبران یهودیان در اروپا و انگلیس این شعار را سردادند که باید سرزمین موعد خود فلسطین خانه پدرمان را بگیریم و تمام یهودیان سراسر دنیا را فراخوان دادند.

 یوسفیان ملا با بیان اینکه سیاست اولیه تشکیل دولت اسراییل ایجاد رعب و وحشت بود، اظهارداشت: همین سیاستی که امروز داعش در پیش گرفته همان سیاست اولیه اسرائیل است که برای ایجاد رعب و وحشت در میان عربها کودکان را در چشمان پدران و مادرانشان سر می بریدند و یا خانه ها را آتش می زدند.

 وی ادامه داد: متاسفانه این رعب و وحشت درمیان اعراب قرار گرفت و آنها جرات نمی کردند که عرض اندام کنند و در قلب اعراب یعنی فلسطین حکومت تشکیل دادند.

 یوسفیان ملا با اشاره به اینکه کوره آدم سوزی که توسط یهودیان مطرح می شود یک شعار است، گفت: در جنگ جهانی دوم همه را کشتند حزب دموکرات و حزب جمهوری خواهان حمایت خود را از اسراییل اعلام داشتند.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به اینکه بعد از انقلاب امام عزیزمان آخرین جمعه ماه رمضان را بنام روز قدس نامگذاری کردند، گفت: مردم ما با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام داشتند و تاکنون هیچ تغییری در سیاست جمهوری اسلامی ایران تغییر صورت نگرفته است.

 یوسفیان ملا با بیان اینکه متاسفانه در داخل کشور کسانی هستند می خواهند روزنه ای برای مذاکره با اسراییل باز کنند، تصریح کرد: این افراد با شعاراینکه ما با مردم اسراییل کاری نداریم راه مذاکره را باز می کنند و چیزی باقی نخواهد ماند.

 وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری تاکیدات فراوانی بر حمایت ازمردم فلسطین دارند، تصریح کرد: امام عزیزمان فرمودند اگر همه مسلمانان یک سطل آب بر روی اسراییل بریزند اسرائیل آنان را آب می برد.

یوسفیان ملا با بیان اینکه حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه اسراییل را زمین گیر کرد، ادامه داد: اگر در همان جنگ چند کشور عربی حمایت می کردند اسراییل کارش تمام بود اما متاسفانه همین چند کشور عربی در مجامع بین المللی برعلیه حزب الله لبنان صحبت می کردند.

 وی اشاره به بروز جنگ در کشور عراق و سوریه افزود: استکبار جهانی نتوانست با طالبانی که خود بوجود آورد مقابله کند و این باردر کشور عراق و سوریه داعش راهمانند طالبان با اسم دیگری بوجود آورد تا بتواند اسلام را در منطقه زمین گیر کند.

 نماینده مردم آمل درمجلس با قدردانی از مجاهدت های رزمندگان ایرانی در سوریه و عراق گفت: در داخل کشور قلم بدستان مزدور ادعا می کردند که چرا باید به سوریه برویم و با وقایع اخیر در داخل کشور ثابت شد اگر به سوریه وعراق نمی رفتیم الان باید در داخل شهرهای خود با داعشی ها می جنگیدیم.

 یوسفیان ملا با اشاره به شلیک موشک از ایران به داخل خاک سوریه گفت: امروز توان و قدرت موشکی ایران در حمله به مقر دیرالزور داعش لرزه براندام کسانی انداخت که ایران را دست کم گرفته بودند.

 وی اشاره کرد: دراین عملیات بزرگ که توسط سپاه صورت گرفت 170 نفر کشته و عده ای مجروح شدند و به دنیا فهماندیم که موشک های نقطه زن ما هرهدفی را در هرکجا باشد نابود می کنند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه روز قدس امسال نسبت به سالهای گذشته تفاوت دارد ، اظهارداشت: خوشبختانه امروز درمیدان سپاه تهران توسط دلی مردان سپاهی موشک ذالفقار به نمایش گذاشته می شود و به دنیا ثابت خواهیم کرد ما فرزندان امام حسین(ع) هستیم و رزمندگان جان برکف ما با بهره گیری ازآن امام همام از جانشان می گذرند تا امنیت در کشور برقرار شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0