اسراییل ماهیت ضد بشری دارد
2 تیر 1396 ، دیدگاه 0
سفیر سابق ایران در واتیکان در اجتماع بزرگ راهپیمایان روز جهانی قدس آمل گفت: اسراییل رژیمی است که ماهیت ضد بشری دارد و داعیه فرمانروایی در کل جهان داشته و همواره به دنبال اشتغالگری هستند.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام علی اکبر ناصری، نمایندن ادوار مجلس شورای اسلامی امروز در اجتماع بزرگ راهپیمایان روز جهانی قدس آمل که در مصلی قدس آمل برگزار شد اظهارداشت: ماه رمضان فرصتی است دلمان را به سوی خداوند متعال ببریم تا در مسیر تقرب الی الله گام برداریم.

وی تصریح کرد: در جمعه آخر ماه مبارک رمضان قرار داریم و روز قدس برای مبارزه همگانی با صهیونیسم است تا اقدامات شوم آنان را محکوم کنیم.

سفیر سابق ایران در واتیکان ادامه داد: یهود نژادپرست ترین قوم هستند و دیدگاههای افراطی و ضدبشری دارند که با دین مبین اسلام نیز ضدیت دارند.

حجت الاسلام ناصری بیان داشت: یهودیان در زمان پیامبر گرامی اسلام برای سست کردن اعتقادات مذهبی مردم ادعای مسلمانی می کردند تا دیدگاه مردم را نسبت به اسلام تضعیف کنند.

نماینده ادوار مجلس خاطرنشان کرد: امروز نیز شرکتهای یهودی صهیونیستی تلاش دارند با اقدامات و تولیدات خود مقدسات دینی اسلام را مورد توهین خود قرار دهند که نشانگر کینه و خباثت آنان است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) فرمودند اسراییل باید از صفحه روزگار محو شود که این نظام جعلی است و اقدامات شوم و ناشایستی را صورت می دهد.

سفیر سابق ایران در واتیکان تصریح کرد: اسراییل رژیمی است که ماهیت ضد بشری دارد و داعیه فرمانروایی در کل جهان داشته و همواره به دنبال اشتغالگری هستند.

حجت الاسلام ناصری بیان داشت: اسراییل به دنبال جنگ و کشتار است که مردم بیگناه فلسطینی را آواره کردند تا اهداف و خواسته های خود را محقق کنند.

نماینده ادوار مجلس اظهارداشت: اسراییل عامل دست نشانده استکبار و استعمار در منطقه حساس خاورمیانه است تا اهداف آنان را در این منطقه محقق و اجرایی کند.

وی تصریح کرد: اسراییل همواره بعنوان عامل تنش است که بسیاری از مسائل مشکلات ساز منطقه زیرسر آنان قرار دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0