تلاش صادقانه شهردار و شورای اسلامی شهر موجب پیشرفت آمل شد
1 تیر 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : همه ما که در این شهر زندگی می کنیم مدیون زحمات شما بزرگواران هستیم و این کارهای با ارزش و بزرگی که شما انجام می دهید رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد.

کمال آنلاین : به گزارش روابط عمومی شهرداری آمل، مراسم سوگواری و ضیافت افطار به مناسبت هفتمین شب شهادت حضرت علی (ع) با حضور امام جمعه ، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، رئیس اداره اطلاعات ، معاونین شهردار ، مدیران مناطق 2 گانه شهرداری، مدیران عامل سازمان های وابسته، مسئولین دوایر، پرسنل شورای اسلامی شهر، شهرداری و سازمان های وابسته در مسجد علامه حسن زاده آملی برگزار شد .

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی امام جمعه شهرستان آمل در این مراسم ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان خطاب به پرسنل مجموعه شهرداری اظهار داشت : همه ما که در این شهر زندگی می کنیم مدیون زحمات شما بزرگواران هستیم و این کارهای با ارزش و بزرگی که شما انجام می دهید رضایت خداوند متعال را به دنبال دارد.

وی با بیان اینکه ما هیچ وقت برف و سیل سال گذشته را فراموش نمی کنیم افزود: خیلی از مشکلات طبیعی که دست به دست هم دادند و اختلالاتی در شهر ایجاد کردند با همت و فداکاری مجموعه بزرگ شهرداری به نحو احسن بر طرف شد.

مرتضوی خاطر نشان کرد : همان طوری که خداوند می فرماید از انسان های خدوم و زحمت کش تشکر داشته باشید امروز به پاس قدردانی از زحمات شما عزیزان این مراسم ضیافت برگزار شد .

امام جمعه شهرستان آمل با بیان اینکه خوشبختانه انتظاراتی که ما از روند توسعه و پیشرفت در سطح شهر داشتیم با تلاش صادقانه و قدم های محکم و استوار شورای اسلامی شهر و شهردار برآورده شده است ادامه داد : در این دوره چهارم انصافا شورا و شهردار با امکانات اندکی که داشتند خدمات بسیار قابل ملاحظه ای با همت پرسنل خدوم شهرداری و سازمان های وابسته انجام دادند و امیدوارم در دوره پنجم که 9 نفر از عزیزان که به عنوان بازوی توانمند شهردار و منتخب مردم هستند نیز با وحدت رویه کار کنند و تمام همّ و غم آنها خدمت به مردم باشد .

 

وی بابیان اینکه اگر ما خدمت صادقانه شهردار و شورای اسلامی شهر را نادیده بگیریم خدا گیر خواهیم شد گفت: انتقاداتی همیشه برای تمام کسانی که در عرصه خدمت هستند وجود دارد اما این موجب نمی شود نقش اثرگذار خادمان مردم را فراموش کنیم.

حجت الاسلام مرتضوی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه اگر کردار، رفتار و عمل مان رضایت خدا باشد مطمئنا خدا به انسان عزت خواهد داد تصریح کرد : در 17 خرداد ماه سال جاری کشور عزیزمان مورد حمله تروریستی و توطئه تکفیری ها در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام (ره) قرار گرفت و عزیزان سپاه، نیروهای انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) توطئه های شوم آنان را نقش بر آب کردند.

وی گفت: این پایان کار نبود و بعد از آن نیز در جنوب کشور، تهران و خیلی از شهرهای دیگر دستگاه های امنیتی در کمترین زمان تمام سرشاخه هایی که احتمال اقدام تروریستی می دادند را دستگیر کردند و یا به هلاکت رساندند.

امام جمعه آمل اظهار کرد: اخیرا نیز 6 موشکی که توسط سپاه پاسداران به قلب داعش شلیک شد  دل ملت را شاد کرد و برای همه اثبات شد که ایران با کسی شوخی ندارد .

وی درباره جایگاه آمل در سطح ملی تصریح کرد: از بعد معنویت و تاریخی هیچ شهری به آمل نمی رسد، شهر آمل انصافا در نگاه دینی با همه شهرهای ایران تفاوت داشته و یک قدمت تاریخی، ایمانی و قرآنی دارد.

حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه دو علامتین بزرگی داریم که عزت جهان اسلام هستند افزود: از بعد سیاسی و قضایی سران دو قوه کشور از آمل هستند و به همین خاطر است که مردم، شهر بزرگ آمل را می بینند و انتظارشان بالاست.

وی با بیان اینکه مسئولین باید تلاش کنند تا توقعات مردم آمل با توجه به جایگاه و سابقه تاریخی ، علمی و فرهنگی آن برآورده شود خاطرنشان کرد: این توقعات از گذشته تاکنون وجود داشته و تحقق همه این خواسته ها غیر از سربلندی شهر و رضایت مردم رضایت خداوندی را که مهم تر از همه این موارد است به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه آمل نیز از خبرنگاران به عنوان موتورمحرکه مسئولان یاد کرد و گفت: هرچند برخی از رسانه ها و کانال ها در فضای مجازی متاسفانه حالت باج خواهی به خود گرفته اند اما تعداد آنها بسیار کم بوده و از سویی دیگر خبرنگاران ارزشمندی این شهر دارد که بسیار تاثیر گذار در روند خدمت به مردم هستند.

اسداله تورنگ رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم با بیان اینکه افتخار می کنیم پروردگار متعال توفیق خدمت به شهروندان محترم آملی را به ما ارزانی داشته است گفت : بنده به پاس قدردانی از زحمات پرسنل خدوم شهرداری دست تک تک این زحمت کشان بی منت را می بوسم .

وی خطاب به حاضرین بیان کرد : در این دوره از شورا با مدیریت شهردار و دستان پرتوان مجموعه بزرگ شهرداری و سازمان های وابسته پروژه های عظیم، کارهای اساسی و زیربنایی خوبی انجام شده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : شهرداری همواره مدافع حقوق پرسنل زحمت کش خود در بخش های مختلف بوده و در قبال حق و حقوق شما عزیزان کوتاهی نخواهد کرد زیرا  اعتقادمان بر این است شان و منزلت کارگران باید در همه عرصه‌ها حفظ و صیانت شود .

وی تصریح کرد : منشور کار ما اقتدار و ارتقاء جایگاه شهرداری، احترام به حق و حقوق شهروندی، توسعه، عمران و آبادانی، رفاه شهروندان و خدمت صادقانه به مردم که به عنوان ولی نعمتان ما محسوب می شوند بوده و این از بهترین مواهب و نعمات الهی است که در طول دوران زندگی یک فرد نصیب او خواهد شد .

تورنگ در بخشی دیگری از سخنانش با بیان اینکه امیدوارم در این ایام روح خود را جلا داده باشیم و در گفتار، کردار و رفتارمان از حضرت علی (ع) الگو بگیریم افزود : خدمت رسانی به مردم وظیفه ماست و همگی باید تلاش کنیم تصمیماتی که  برای عمران و آبادانی شهر گرفته می شود برای مردم و به نفع مردم باشد .

وی در پایان گفت : از شهروندان عزيز مي خواهم همواره در كنار خادمان خود در شورا و شهرداري به عنوان حامی انتقادات و پيشنهادات سازنده خود را ابراز نمایند تا شهری زیبا و آباد داشته باشیم . 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0