ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به دشمنان می دهند
1 تیر 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل در مجلس : آحاد ملت شریف ایران اسلامی همچون همیشه حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس دارند که از همه عزیزان برای حضوری حماسی دعوت می کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که ماه رمضان فرصت ارزنده ای برای سعادت و تعالی انسان است، گفت: ماه رمضان ماه بندگی است که انسان می تواند خود را به مراتب والایی برساند.

وی اظهارداشت: ماه رمضان ماه مبارزه با شیطان درون و بیرون است که رو به پایان بوده و در آخرین جمعه این ماه وجدان های بیدار متوجه قدس شریف، قبله نخست مسلمانان است.

نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: اعلام نفرت جهانی علیه ظلم، استبداد و استکبار درس این ماه باعظمت است که در لبیک به ندای معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و در پرتو رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری صورت می گیرد.

یوسفیان ملا افزود: با وحدت و همگرایی شر و کینه دشمنان ملل اسلامی به خودشان برگشته و عظمت جامعه اسلامی جلوه‌ گر می شود که ضرورت دارد وحدت خود را حفظ و ترویج دهیم.

 وی بیان داشت: سردمداران استکباری با هدف تفرقه افکنی و ترقه بازی و ایجاد جنگ‌های نیابتی و آدم کشی که نمونه آن در یمن، سوریه وعراق توسط حامیان تروریست جهانی هدایت می شود تلاش بر تسلط منابع و ذخائر در اختیار کشورهای اسلامی دارند.

 نماینده مردم آمل در مجلس ادامه داد: آحاد ملت شریف ایران اسلامی همچون همیشه حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی باشکوه روز قدس دارند که از همه عزیزان برای حضوری حماسی دعوت می کنیم.

وی اظهارداشت: ملت ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با شکوه‌ تر از همیشه و سرشار از معنویت ماه مبارک رمضان و فیوضات لیالی قدر، ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی پاسخ محکمی به زمزمه ‌های دشمنان می دهند.

یوسفیان ملا تصریح کرد: مردم شریف و همیشه درصحنه ایران اسلامی با حضور پرشور خود فریاد آزادی مسلمانان و اماکن مقدسه مسلمانان را به گوش ملت های جهان می رسانند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس اظهارداشت: حضور حماسی ملت بصیر و ولایت مدار ایران اسلامی بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید می کند.

گفتنی است؛ راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس دو بخش دابودشت و دشت سر آمل با سخنرانی دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0